یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KzZhdi5INii2YjYsdmKINuy27gg2YfYstin2LEg2KrZj9mGINiu2KfZgyDZiCDZhtiu2KfZhNmHINin2LIg2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Ycg27M=

جمع آوری ۲۸ هزار تُن خاک و نخاله از سطح منطقه ۳

شهردار منطقه سه مشهد مقدس از پاکسازی و جمع آوری ۲۸ هزار تُن خاک و نخاله از زمین های رها و سطح معابر این منطقه در ۸ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیدرضا رحمانیان با اعلام این خبر، افزود: یکی از اصلی ترین معضلات منطقه سه مشهد به عنوان یکی از مناطق حاشیه ای، وجود اراضی رها است که تخلیه غیرمجاز خاک و نخاله از سوی برخی شهروندان و سودجویان در این زمین ها، مشکلات متعددی را برای مردم و شهرداری ایجاد می کند.

وی ادامه داد: ما در شهرداری، علاوه بر نظارت مستمر جهت شناسایی و اعمال قانون متخلفین این حوزه، پاکسازی و تخلیه خاک و نخاله از زمین های رها را نیز مرتبا انجام می دهیم.

رحمانیان اضافه کرد: در همین راستا، در ۸ ماهه نخست سال جاری، حدود ۲۸ هزار تُن خاک و نخاله از زمین های رها، اراضی بایر و سطح معابر این منطقه، جمع آوری و خارج شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای جمع آوری این خاک و نخاله ها به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری و رفع مشکلات بهداشتی، ۹ میلیارد ریال هزینه شده است.

شهردار منطقه سه با اشاره به اینکه بیشتر حجم تخلیه غیر مجاز خاک و نخاله در محدوده های رسالت، نظام‌دوست و ۲۲ بهمن بوده است، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده افراد و خودروهای متخلف در این حوزه، موضوع را با سامانه ارتباطات مردمی ۱۳۷ در میان بگذارند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8267960548401
Qt: 1.6587724685669