یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2LHZiNit2YrZhyDZhdi32KfZhNio2Ycg2q/YsdmKINmK2YMg2LbYsdmI2LHYqiDYp9iz2Ko=

رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس؛

روحیه مطالبه گری یک ضرورت است

رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با اشاره به ضرورت روحیه مطالبه گری و استقبال شورای شهر از این موضوع، خاطرنشان کرد: دانشجویان در دوران تحریم ها اقدامات زیادی انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم با از بین رفتن ویروس کرونا و بازگشایی مجدد دانشگاه‌ها شاهد حرکت های انقلابی و سیاسی آنان باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن موحدیان در پانزدهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با اشاره به دیدار های صورت گرفته با سمن های افراد دارای معلولیت، اظهار کرد: جامعه افراد دارای معلولیت نیازمند توجه ویژه هستند، البته این حرف به معنای ناتوانی آنان نیست بلکه به معنای تغییر در نگاه و نگرش است به صورتی که این قشر به راحتی بتوانند با خانواده خود در شهر تردد کنند.

وی افزود: روز جمعه شهرداری مشهد از فضای تفریحی و ورزشی ویژه افراد دارای معلولیت رونمایی کرد که اقدام بسیار خوبی است و امیدوارم به زودی در سایر پارک ها نیز اجرا شود؛ زیرا ۱۴تا ۱۵ درصد جامعه را افراد دارای معلولیت تشکیل می دهند.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس با اشاره به ۱۶ آذر و روز دانشجو، بیان کرد: این روز به یاد دانشجویان با بصیرتی است که به دیدار رسمی معاون رییس جمهور وقت آمریکا اعتراض کردند و سه تن از آنان به شهادت رسیدند، نامگذاری شده است؛ حقیقتا این اقدام دانشجویان بسیار انقلابی و با بصیرت بود و علی‌رغم کم بودن امکانات ارتباطی به سرعت در کل دنیا پیچید و برگ ننگینی برای آمریکا شد.

موحدیان با اشاره به ضرورت روحیه مطالبه گری و استقبال شورای شهر از این موضوع، خاطرنشان کرد: دانشجویان در دوران تحریم ها اقدامات زیادی انجام دادند که جای تقدیر و تشکر دارد و امیدوارم با از بین رفتن ویروس کرونا و بازگشایی مجدد دانشگاه ها شاهد حرکت های انقلابی و سیاسی آنان باشیم.

وی با اشاره به 13 آذر ماه روز حسابدار، گفت: حسابداران کارهای بزرگی انجام می دهند اما اقدامات آنان کمتر جلوه می کند، در سازمان ها اگر حسابداران نباشند، هیچ اقدام موثری انجام نمی شود.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس ضمن تبریک روز جهانی هواپیمایی و ولادت حضرت زینب (س)، افزود: طی دو سال گذشته پرستاران زحمات شبانه روزی کشیدند و شهیدان سلامت کار بزرگی انجام دادند که یکی از کارهای کوچک شورا برای قدردانی از این عزیزان، نامگذاری یکی از معابر به نام آنها بود.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.667419274648
Qt: 1.4145214557648