یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۲۱:۳۶
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2YrZg9mKINin2LIg2K/Yutiv2LrZhyDZh9in2Yog2YXYpyDYqtmI2KzZhyDYqNmK2LQg2KfYsiDYp9mG2K/Yp9iy2Ycg2LHYs9in2YbZhyDZh9in2Yog2K7Yp9ix2KzZiiDYqNmHINi02YfYsSDZhdi02YfYryDYp9iz2Ko=

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی؛

یکی از دغدغه های ما توجه بیش از اندازه رسانه های خارجی به شهر مشهد است

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: یکی از دغدغه های ما توجه بیش از اندازه رسانه های خارجی به شهر مشهد است، به این شکل که نقاط مثبت ناگفته می ماند و کوچکترین خطا برجسته می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، افشین تحفه گر در نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه رسانه ای خراسان رضوی با شهردار مشهد، افزود: پیوست رسانه ای یکی از دغدغه های جدی ما است که خوشبختانه آقای نعمتی به آن اشاره کردند.
وی اضافه کرد: اگر نگاه به جهان شهر برکت است طبیعتا باید بر تمدن نوین اسلامی متمرکز شویم و برای آن استراتژی مناسبی تدوین کنیم.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با بیان اینکه استراتژی که به صورت بالقوه در شهر مشهد وجود دارد، سبک زندگی رضوی است، اظهارکرد: انتظاری که زائر از کلان شهر مذهبی مشهد دارد در قالب استراتژی سبک زندگی رضوی تحقق پیدا می کند .
تحفه گر تصریح کرد: مدیریت شهری در چنین شرایطی باید زمینه رسانه ای انقلابی را در این شهر ایجاد کند.
وی ادامه داد: یکی از دغدغه های ما توجه بیش از اندازه رسانه های خارجی به شهر مشهد است به این شکل که نقاط مثبت ناگفته می ماند و کوچکترین خطا برجسته می شود.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی افزود: به نظر می رسد با ظرفیت رسانه ای قومی و منسجم موجود در شهر مشهد این فرصت برای مدیریت شهری فراهم است که در اجرایی کردن سبک زندگی رضوی عمل کند.

به رسانه مشهد توجه بیشتری شود

در ادامه جلسه محسن سمیع سرپرست اداره مطبوعات وتبلیغات معاونت فرهنگی ورسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: مشهد و خراسان قطب رسانه ای کشور هستند و رسانه های ما ثابت کردند که تاثیرگذار هستند و این امر نشان دهنده عیار خبرنگاران و مدیران رسانه ای این شهر است. بر این اساس به نظر من باید به رسانه مشهد توجه بیشتری شود.
وی افزود: یکی از موضوعاتی که رسانه های مکتوب سالیان سال با آن مواجه هستند، نبود مراکز مناسب توزیع است.
وی اضافه کرد: ما در شهر مشهد برای زائران ایرانی و خارجی برنامه ای نداریم و بخش خصوصی با هزینه خود برخی کارها را آغاز کرده است.
سرپرست اداره مطبوعات وتبلیغات معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه یکی از موضوعاتی که برای آن برنامه ریزی نشده، پاسداشت زبان فارسی است، گفت: در حال حاضر حوزه های زیادی وجود دارد که شهرداری می تواند به آن ورود کرده و تحول بیافریند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9640539487203
Qt: 1.9270133972168