یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۲۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KLYs9mK2Kgg2YfYp9mKINin2KzYqtmF2KfYudmKINiv2LEg2KfZiNmE2YjZitiqINmC2LHYp9ixINio2q/Zitix2YbYrw==

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی؛

آسیب های اجتماعی در اولویت قرار بگیرند

عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی گفت: آسیب های اجتماعی اگر در اولویت قرار نگیرند و رفع و رجوع نشوند، قطعا از لحاظ رسانه ای بیشترین ضربه را خواهد زد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی محمودی در نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه رسانه ای خراسان رضوی با شهردار مشهد، افزود: اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی منجر به ایجاد جرم و جنایت نشود، باید به این موضوع اهمیت دهیم.
وی اضافه کرد: درخواست من این است که کمک کنیم و با همین رویکرد پیش برویم تا آن چهره الهام بخش و نورانی از مشهد الرضا (ع) مخدوش نشود.
عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی تصریح کرد: همانقدر که مسائل اجتماعی دارای اهمیت است، باید رسانه های اجتماعی و بستر اتفاقات در فضای مجازی نیز که سلیقه مردم در آن دخیل است را در اولویت قرار دهیم.
محمودی با بیان اینکه شما شهرداری هستید که با کسی تعارف ندارد و بر جوان گرایی و شایسته سالاری تاکید دارد، اظهارکرد: کسانی که سالیان سال در شهرداری مدیر بودند در حال تغییر هستند، مهم است که در حوزه ارتباطات به سمت استراتژی ارتباطات (دپارتمان ارتباطات) گام برداریم.
وی با اشاره به اینکه حوزه ارتباطات باید گوش شنیدن داشته باشد، خاطرنشان کرد: گوش شنیدن حرف های مردم چه ابزار هایی دارد و در کجاست؟ در این امر فقط مرکز ۱۳۷ کافی نیست. داشتن گوش شنوا برای مسائل اهمیت دارد و باید این امر را مدنظر قرار دهیم.
عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی افزود: جهان شهر، ابزار ارتباطی می‌ خواهد، اخیرا بعد مدت ها دیدم که یکی از مصاحبه های شما ترجمه انگلیسی هم داشت، این امر بسیار مهم است باید در چیزهایی که تعریف می کنیم از ابزارها و ارتباطات جهانی استفاده کنیم.
محمودی گفت: در مجموع باید زمانی که زائری وارد شهر مشهد می شود، حرف دل آن شنیده شود، امید دارم در آن بازآرایی فرهنگی رسانه ای به سبک زندگی رضوی و مشهد الهام بخش دست پیدا کنیم.

بازتعریف هزینه های پروژه های شهری در مشهد امری ضروری است

رحیمی معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خراسان رضوی در بخش دیگری از این جلسه، افزود: بازتعریف هزینه ها در پروژه های شهری در مشهد امری ضروری است، ما به عنوان خبرنگار در گذشته هزینه هایی را میشنیدیم که سرسام آور بود، به طور مثال بازپیرایی بوستان ملت هزینه ای سرسام آور داشت که هرکس آن را می شنید تعجب می کرد.
وی اضافه کرد: فوتبال امروز در جامعه فراتر از یک ورزش است و آنقدر اهمیت دارد که معاون رئیس جمهور در خصوص تبلیغات محیطی در ورزشگاه ها نظر می دهد، ما از شما نمی خواهیم تیم داری کنید، اما می خواهیم از نماینده فوتبال این شهر حمایت کنید، زیرا باعث ایجاد نشاط در جمعیت جوان و ورزش دوست این شهر می شود.
معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای خراسان رضوی ادامه داد: امیدواریم شرایطی فراهم شود که این تیم در شهر خودمان باشد. چند هفته ای است که با صدا و سیما وارد عمل شده و آقایانی را پای کار آوردیم تا این سهمیه برای مردم مشهد و خراسان رضوی باقی بماند. توقع ما این است که شما نیز به عنوان فردی جوان و علاقمند به ورزش این خواسته را مورد توجه خود قرار دهید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1052633921305
Qt: 0.6939070224762