یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۲۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2KfYs9iq2YHYp9iv2Ycg2KfYsiDYuNix2YHZitiqINmH2KfZiiDZhdix2K/ZhdmKINio2LHYp9mKINii2YXZiNiy2LQg2YXYt9in2YTYqNmHINqv2LHZig==

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا(ع)؛

استفاده از ظرفیت های مردمی برای آموزش مطالبه گری

مسئول فضای مجازی سپاه امام رضا(ع)گفت: از ظرفیت های مردمی برای آموزش مطالبه گری استفاده شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ خزائیان در نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه رسانه ای خراسان رضوی با شهردار مشهد، افزود: آموزش مطالبه گری به مردم باید سریعتر انجام شود.
وی ادامه داد: در این راستا مساجد و بسیج مردمی ظرفیت هایی هستند که می توانند مطالبات را به مردم آموزش و آن را از مردم دریافت کنند.

تصمیمات باید به صورت فرادوره ای طراحی شود

در ادامه این جلسه ابراهیم مروتی مسئول خبرگزاری ایسنا در خراسان رضوی؛ گفت: انتصاب آقای شیخانی در شورا و آقای نعمتی برای شهرداری به عنوان دو فعال رسانه ای قبل از آنکه برای مجموعه مدیریت شهری خوب باشد برای اهالی رسانه خوب است.
وی اضافه کرد: کار شهرداری طوری است که باید در اقدامات خود از مشارکت مردم استفاده کند یعنی اگر مردم مشارکت نکنند، کار ها به سرانجام نمی رسد.
مسئول خبرگزاری ایسنا در خراسان رضوی با بیان اینکه تصمیمات ما باید به گونه ای طراحی شود که فرا دوره ای باشد و در هر دوره ادامه پیدا کند، اظهارکرد: اگر این امر رخ ندهد دچار اتلاف هزینه خواهیم شد.
مروتی تصریح کرد: قطعا هرچه مردم در تصمیمات مشارکت داشته باشند، در حوزه اجرا کمک زیادی به شما خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه روز دانشجو قرار داریم، ارتباط شهرداری با دانشگاهیان می تواند نتایج خوبی را حاصل کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7029166221619
Qt: 1.5385725498199