یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۳۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2YrZg9mKINin2LIg2K/Yutiv2LrZhyDZh9in2Yog2YXYpyDYqti12YjZitixINmIINiz2YrZhdin2Yog2LTZh9ixINmF2LTZh9ivINiv2LEg2Ybar9in2Ycg2K/Zitqv2LHYp9mGINin2LPYqg==

مدیر خبر و رسانه‌های نوین مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی؛

یکی از دغدغه های ما تصویر و سیمای شهر مشهد در نگاه دیگران است

مدیر خبر و رسانه‌های نوین مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: یکی از دغدغه های ما تصویر و سیمای شهر مشهد در نگاه دیگران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال رستم زاده در نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه رسانه ای خراسان رضوی با شهردار مشهد، افزود: یکی از دغدغه های ما تصویر و سیمای شهر مشهد در نگاه دیگران است.
وی اضافه کرد: نگاه رسانه ها به شهر باید یک نگاه مشاوره ای و راهگشا باشد زیرا آقای ارجائی نماینده ما در شهر است و نگاه دیگران به این شهر نتیجه عملکرد ما است.
مدیر خبر و رسانه‌های نوین مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ما نسبت به نگاهی که از شهر ارائه می دهیم مسوولیت داریم، ادامه داد: در این راستا باید به یکدگیر کمک کنیم تا تصویری در شان شهر امام رضا (ع) را ترسیم کنیم.
رستم زاده افزود: شهرداری باید بسازد و ما منعکس کنیم درمجموع رسانه ها باید در نشان دادن زیبایی ها اهتمام بیشتر داشته و برخی بدی ها را کمرنگ کنند.

نگاه ما به شهرداری صرفا مطالبه گری نیست


در ادامه علی اردکانیان مدیرکل روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی؛ افزود: رسانه ها در مقاطع مختلف تاثیرگذاری خود را نشان دادند.
وی اضافه کرد: نگاه ما به مجموعه شهرداری و سایر نهادها صرفا مطالبه گری نیست بلکه ما چه به عنوان شهروند و چه فعال رسانه ای وظیفه داریم به شهرداری مشهد کمک کنیم.
مدیرکل روابط عمومی دادگستری خراسان رضوی ادامه داد: امیدوارم در کنار این هم اندیشی ها به نقاط مشترک برسیم و شاهد ارتقا مشهد در سطح ملی باشیم و در این مسیر ایجاد هویت جدید برای مشهد باید با جدیت دنبال شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5261713663737
Qt: 1.2351613044739