یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ۲۲:۳۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
چچ
2YrZg9mKINin2LIg2YXYqNin2K3YqyDZhdmH2YUg2K/YsSDYtNmH2LEg2YXYtNmH2K8g2KrYsdin2YHZitmDINin2LPYqg==

سردبیر خبر فوری؛

یکی از مباحث مهم در شهر مشهد ترافیک است

سردبیر خبر فوری گفت: یکی از مباحث مهم در شهر مشهد ترافیک است که باید مورد توجه بیشتر قراربگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امید مولایی، در نشست هم اندیشی اعضای قرارگاه رسانه ای خراسان رضوی با شهردار مشهد، افزود: یکی از مطالبات ما این است که انتصابات با سرعت بیشتری انجام شود.
وی با بیان اینکه یکی از مباحث مهم در شهر مشهد ترافیک است و زمان زیادی از مردم صرف ماندن در ترافیک می شود که درخواست دارم این مساله حل شود، اظهارکرد: موضوع دیگر اختلافات میان شهرداری و شورای شهر است. مردم میان شورای شهر و شهرداری تفکیکی قائل نیستند و بهتر است اختلافات در رسانه ها منعکس نشود.
سردبیر خبر فوری تصریح کرد: تاکنون کمتر در شهر مشهد به موضوع نشاط مومنانه توجه شده و امیدواریم در دوران مدیریت شما به این موضوع توجه ویژه شود.
مولایی با اشاره به اینکه موضوع بعدی پیوند رسانه ها با شهرداری و شورای شهر است، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از پیام های شهروندان خطاب به شهرداری و شخص شهردار است و می توانیم با کمک آقای نعمتی این پیام ها را پایش و از ظرفیت پیام های مردمی استفاده کنیم.
وی ادامه داد: معتقدیم شورای اندیشه ورزی رسانه ای می تواند کمک کند تا شعار جهان شهر برکت و کرامت محقق شود و مشهد می تواند مبدا جشنواره های فیلم، شعر و کتاب در سطح کشوری و بین المللی با محور زیارت باشد. موضوع پیوست رسانه ای بسیار خوب است و رویکرد دیده شدن پاکبان ها اتفاق خوبی است که امیدوارم ادامه دار باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0525226593018
Qt: 2.0972702503204