دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KfYs9iq2YLYsdin2LEg2KfYqtmI2KjZiNizINin2YrYr9iyINiv2LEg2KjZiNiz2KrYp9mGINmF2YTYqiDYtNmH2LHYr9in2LEg2YXZhti32YLZhyDZitin2LLYr9mH

استقرار اتوبوس ایدز در بوستان ملت شهردار منطقه یازده

شهردار منطقه یازده از استقرار اتوبوس ایدز در بوستان ملت همزمان با هفته جهانی اطلاع رسانی بیماری ایدز خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی ایدز را نه فقط یک بیماری بلکه مسئله جهانی و مورد توجه تمامی سازمان های فرهنگی و اجتماعی دنیا دانست و افزود: پیشگیری از ابتلا به ایدز و حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی از موارد مهمی است که می بایست به آن توجه کرد و بی توجهی به این موضوع موجب افزایش نگرانی های اجتماعی و تحمیل هزینه‌های سنگین بر نظام بهداشت و درمان جامعه می شود.

عرب احمدی خاطرنشان کرد: این اتوبوس به مدت سه روز از یکشنبه چهاردهم آذرماه در بوستان ملت استقرار یافته و تست سریع ایدز با رعایت اصل محرمانگی برای مراجعان انجام می شود.

شهردار منطقه یازده تصریح کرد: این برنامه به همت اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه یازده با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی در قالب اتوبوس روبان قرمز در ضلع غربی بوستان ملت روبروی امامت 8 اجرا شده است.

وی ادامه داد: انتقال بیماری ایدز راه های مختلفی دارد و افرادی که از ابتلای خود به این بیماری مطمئن نیستند می توانند با حضور درمحل استقرار اتوبوس و انجام تست اچ آی وی پاسخ آزمایش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5745139122009
Qt: 2.8739578723907