دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۳۰
چچ
2KjYp9mK2K8g2LTYsdin2YrYtyDYrdi22YjYsSDYs9ix2YXYp9mK2Ycg2q/YsNin2LEg2K/YsSDYtNmH2LEg2LHYpyDZgdix2KfZh9mFINmD2YbZitmF

رییس شورای اسلامی شهر مشهد؛

باید شرایط حضور سرمایه گذار در شهر را فراهم کنیم

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید شرایط حضور سرمایه گذار در شهر را فراهم کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن موحدیان در جلسه دیدار اعضای شورای شهر اهواز با اعضای شورای شهر مشهد با بیان اینکه مشهد شهری مهاجرپذیر است؛ اظهار کرد: مشهد با مشکلات عدیده ای از جمله حاشیه نشینی مواجه است. در حال حاضر از 3.5 میلیون نفر جمعیت شهر مشهد ۴۰۰ هزار اتباع خارجی در حاشیه شهر مستقر هستند. وی ادامه داد: ما در سال پذیرای ۳۰ میلیون زائر هستیم

وی با بیان اینکه درآمد پایدار یک شبه به وجود نمی آید؛ تاکید کرد: باید فرآیندهای مختلف را طی کنیم تا به این امر دست پیدا کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه انتظار ما این بوده که با همکاری دوجانبه مشکلات خود را حل کنیم، افزود: برگزاری نمایشگاه های جذب سرمایه گذاری فرصت خوبی را به ما در جذب سرمایه گذار می دهد. از این رو شهرداری و شورای شهر اهواز نیز می تواند در این نمایشگاه ها حضور پیدا کند تا ظرفیت های خود را نشان دهد.

موحدیان با بیان اینکه سرمایه گذار باید اعتمادش به ما جلب شود، خاطرنشان کرد: اگر سرمایه گذار به شهرداری و شورا اعتماد نکند، در بحث ایجاد درآمدهای پایدار موفق نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه باید شرایط حضور سرمایه گذار در شهر را فراهم کنیم، تاکید کرد: سرمایه گذار باید حمایت شود.

رییس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه ما باید پشتوانه سرمایه گذار باشیم، عنوان کرد: روش های نوین سرمایه گذاری یکی از اولویت های ما است.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.707170009613
Qt: 1.5693082809448