سه شنبه, ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۸
چچ
2KrZiNiz2LnZhyDZiNix2LLYtCDZg9in2LHZg9mG2KfZhiDYp9iyINin2YfYr9in2YEg2KfYtdmE2Yog2YXYpyDYp9iz2Kov2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YXYs9in2KjZgtin2Kog2YHZiNiq2LPYp9mEINi02YfYsdiv2KfYsdmKINmH2KfZiiDZg9mE2KfZhti02YfYsdmH2Kcg2K/YsSDZhdi02YfYrw==

سرپرست معاونت سلامت‌ و تربیت‌بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

توسعه ورزش کارکنان از اهداف اصلی ما است/برگزاری مسابقات فوتسال شهرداری های کلانشهرها در مشهد

سرپرست معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: با افتخار میزبان مسابقات فوتسال شهرداری‌های کلانشهرها هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین غیاثی با بیان این مطلب، اظهار کرد: در سال جاری مفتخر شدیم تا "دوازدهمین دوره رقابت‌های فوتسال کارکنان شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور" را به میزبانی شهرداری مشهد برگزار کنیم و تلاش خود را به کار می ‌گیریم تا همچون سال‌های گذشته، میزبانی شایسته و درخورِ کارمندان خدوم شهرداری‌ را انجام دهیم.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات از روز گذشته در "سالن شهدای تاکسیرانی" واقع در توس ۳۹ آغاز شده است و تا پنجشنبه ۲ دی ماه ادامه خواهد داشت؛. برای این مسابقات، یکی از سالن‌های جدید، مجهز و با کیفیت شهرداری مشهد مورد استفاده قرار گرفته است.

سرپرست معاونت سلامت‌ و تربیت‌بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین برای امر قضاوت این مسابقات، از داوران بین المللی و شناخته شده فوتسال کشور استفاده شده است؛ محمود نصیرلو داور بین المللی فوتسال کشورمان به عنوان ناظر و حسین توانا، علی حجی زاده و امید ظریفیان که از داوران لیگ برتر فوتسال کشور می‌باشند، به عنوان داور در این رقابت‌ها حضور دارند.

غیاثی با بیان اینکه اپیدمی کرونا باعث شد تا وقفه ‌ای یک ساله در مسابقات کارکنان شهرداری‌های کشور ایجاد شود، تصریح کرد: با بهبود وضعیت کرونا در کشور، امسال مسابقات از سر گرفته شد و شهرداری مشهد، با افتخار میزبانی مسابقات فوتسال را بر عهده گرفت.

وی خاطرنشان کرد: تلاش من و تمامی همکارانمان در معاونت سلامت و تربیت‌بدنی بر این است تا به بهترین شکل ممکن، میزبانی مسابقات انجام شود؛ در سال‌های گذشته، میزبانی مسابقات رشته‌های مختلفی همچون والیبال، شطرنج، کشتی و ... بر عهده شهرداری مشهد بوده است و به گواه حاضرین در مسابقات، کیفیت میزبانی شهرداری مشهد، همیشه در سطح بالا و متفاوت با سایر شهرها قرار داشته است.

سرپرست معاونت سلامت‌ و تربیت ‌بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد اضافه کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، بعد از اتمام این مسابقات، از روز جمعه ۳ دی ماه، "مسابقات فوتسال پیشکسوتان کارکنان شهرداری‌های کلان‌شهرها" به میزبانی مشهد برگزار خواهد شد.

غیاثی گفت: شهرداری مشهد به عنوان یکی از پر افتخارترین تیم‌های "مسابقات کارکنان شهرداری‌های کلان‌شهرها" محسوب می‌شود و تاکنون در رشته‌های والیبال، فوتسال، والیبال ساحلی، شطرنج، دارت، طناب کشی و ... نیز مقام‌های قهرمانی متعددی کسب کرده است.

وی اظهار کرد: توسعه و ترویج ورزش کارکنان از اهداف اصلی ما محسوب می‌شود و تلاش می‌کنیم تا با میزبانی مسابقات این چنینی و تامین رفاهیات کارکنان، سطح انگیزه و نشاط و شادابی کارکنان را بالا ببریم.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.729398727417
Qt: 1.6191852092743