سه شنبه, ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۳
چچ
2KfYsdiq2YLYp9mKINis2YTZiNmHINio2LXYsdmKINio2YjYs9iq2KfZhiDZitin2LPZhdmGINio2Kcg2KfYrNix2KfZiiDYudmF2YTZitin2Kog2KjYp9iy2b7Zitix2KfZitmKINmF2LnYqNixINmB2LHYs9mI2K/Zhw==

ارتقای جلوه بصری بوستان یاسمن با اجرای عملیات بازپیرایی معبر فرسوده

شهردار منطقه یک مشهد مقدس از اجرای عملیات اصلاح و بازپیرایی معابر فرسوده بوستان یاسمن و افزایش جلوه های بصری این بوستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی با بیان این خبر، اظهار کرد: با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان به هنگام تردد در معابر پارکی بوستان یاسمن محله سجاد این منطقه هزار مترمربع از مسیرهای عبورعابرین پیاده با اجرای عملیات تعویض سنگ فرش فرسوده، اصلاح و بازپیرایی شده است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین دلیل اجرای این عملیات ایمنی بخشی به تردد شهروندان و افزایش جلوه های بصری این بوستان است؛ ارتقا جلوه های بصری و نظم بخشی به بوستان ها ضمن ایجاد مناظر دلنشین و چشم نواز موجب آراستگی محیطی و حس نشاط در شهروندان نیز می شود.

شهردار منطقه یک خاطرنشان کرد: بوستان ها و فضاهای سبز شهری می توانند نقش بی بدیلی در کاهش فشارهای روحی، روانی و نیازهای جسمی شهروندان داشته و اثرات مستقیمی همچون کاهش آلودگی های هوا، تلطیف محیط، ایجاد نشاط و سرزندگی در جامه را داشته باشند و همچنین بستر مناسبی برای سپری کردن اوقات فراغت خانواده ها باشند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.3877986272176
Qt: 1.0603957176208