چهارشنبه, ۰۱ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۴۹
چچ
2KrYtNiv2YrYryDYp9mC2K/Yp9mF2KfYqiDZhdmC2KfYqNmE2Ycg2KfZiiDYqNinINmD2LHZiNmG2Kcg2K/YsSDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDZh9inINmIINmG2KfZiNqv2KfZhiDZgti32KfYsSDYtNmH2LHZiiAvINmG2KfZiNqv2KfZhiDZiCDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDZh9inINio2Ycg2LXZiNix2Kog2YXYs9iq2YXYsSDYttivINi52YHZiNmG2Yog2YXZiiDYtNmI2YbYrw==

با توجه به شناسایی سویه جدید اُمیکرون انجام می شود؛

تشدید اقدامات مقابله ای با کرونا در ایستگاه ها و ناوگان قطار شهری / ناوگان و ایستگاه ها به صورت مستمر ضد عفونی می شوند

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد از تشدید اقدامات مقابله ای با کرونا در ایستگاه ها و ناوگان قطار شهری با توجه به وضعیت جدید کرونایی شهر مشهد خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم در این خصوص، گفت: برهمین اساس نظارت ها در گیت های ورودی ایستگاه ها و پایش داخل قطارها در خط یک و دو قطار شهری مشهد تشدید شده است.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در هنگام حضور در ایستگاه و واگن های قطار شهری الزامی است، اظهارکرد: لذا پایش الزام استفاده از ماسک توسط مسافرین، غرفه داران و کارکنان از سوی ماموران ایستگاه نیز با شدت بیشتری انجام می شود.

مبین مقدم افزود: ضدعفونی و گندزدایی مداوم ناوگان خط یک و دو از زمان شیوع ویروس کرونا در حال انجام بوده است، اما با توجه به ورود سویه جدید کرونایی در شهر مشهد، دفعات ضدعفونی و گندزدایی ایستگاه ها و اماکن و همچنین واگن ها افزایش پیدا کرده است.

راه اندازی مراکز واکسیناسیون در ایستگاه ها و سرویس دهی با حداقل سرفاصله زمانی و حداکثر ناوگان ریلی موجود به منظور کاهش میزان تراکم مسافری نیز از دیگر اقدامات این شرکت می باشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد به عرضه ماسک در ایستگاه ها توسط بخش خصوصی اشاره و اضافه کرد: در کنار این اقدامات بستر شارژ الکترونیکی من کارت در راستای حذف تبادل پول نقد نیز که پیش از این فعال بود فعالتر شده است.

وی ادامه داد: همچنین ابلاغ ضوابط بهداشتی به پیمانکار واحدهای تجاری و اجرای دقیق ضوابط و تمهیدات طرح فاصله گذاری فیزیکی و اعلام پیام های بهداشتی از سیستم صوتی در ایستگاه ها و قطارها از دیگر اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع کرونا در شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6576387087504
Qt: 1.527717590332