سه شنبه, ۰۷ دی ۱۴۰۰ ۰۹:۳۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KvYqNiqINu427TbsduyINin2YbYtNi52KfYqCDYotioINiv2LEg2KfZhdmE2KfZgyDYqtiu2LHZitioINi02K/ZhyDZhdix2KjZiNi3INio2Ycg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2YXYtNmH2K8=

در کارگروه پیگیری وضعیت انشعابات املاک در مسیر طرح‌های عمرانی مطرح شد؛

ثبت ۸۴۱۲ انشعاب آب در املاک تخریب شده مربوط به شهرداری مشهد

مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد گفت: براساس تصمیم‌گیری کارگروه پیگیری وضعیت انشعابات املاک تخریب شده، شرکت آبفا در خصوص پاسخگویی به انشعابات این املاک و واگذاری حق امتیاز انشعابات مذکور در همان ملک به‌صورت توافقی همکاری می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی قناویزچی درخصوص این کارگروه، گفت: کارگروه پیگیری و رفع موانع اجرایی در خصوص وضعیت انشعابات املاک تخریب شده در راستای اجرای طرح‌های شهری، با هماهنگی اداره کل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد و با موضوع رفع موانع اجرایی انشعابات شرکت آبفا و تعیین تکلیف حق انشعاب پروژه 20 واحدی در بافت فرسوده آبکوه برگزار شد.

قناویزچی خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد شرکت آبفای مشهد در خصوص پاسخگویی به انشعابات مورد نیاز در املاک تخریب شده و واگذاری حق امتیاز انشعابات در همان ملک به‌صورت توافقی همکاری لازم را با حفظ حقوق، انجام و اقدام نماید و مازاد تعداد انشعابات درخواستی به قیمت روز محاسبه گردد و از طریق حساب فی مابین پرداخت شود.

مدیرکل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری مشهد یادآور شد: در این جلسه همچنین تاکید شد، شرکت آب و فاضلاب مشهد نسبت به بررسی انشعابات جمع‌آوری شده با همکاری اداره کل املاک و خزانه‌داری، لیست قطعی را مشخص کند.

وی با اشاره به اینکه بر اساس اعلام اداره کل خزانه‌داری شهرداری، تعداد 8412 انشعاب در املاک تخریب شده مربوط به شهرداری ثبت شده است، افزود: مشخص شد ظرف مدت یک هفته شرکت آب و فاضلاب مشهد نسبت به واگذاری انشعابات مربوطه به پروژه 20 واحدی بافت فرسوده آبکوه اقدام کند.

قناویزچی با بیان اینکه مقرر شد با هماهنگی اداره کل املاک و خزانه‌داری و شرکت آبفای مشهد، جلسه‌ای برای تعیین تکلیف آب بهای انشعابات کوهسنگی نیز برگزار شود، خاطرنشان کرد: ثبت مبالغ حساب فی مابین منوط به تهیه صورتجلسه کلیه اقلام مورد توافق پس از تایید ذی حسابان شهرداری و شرکت آب و فاضلاب مشهد خواهد بود.

گفتنی است این کارگروه با حضور مدیران و کارشناسان اداره کل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی، زین‌العابدین باقریان، جانشین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب، محبوبه وفائی، نماینده اداره کل املاک و خزانه داری شهرداری، ابراهیم ندرت، نماینده مدیریت بافت فرسوده آبکوه، باقر چراغی، نماینده سازمان بازآفرینی و سید علی‌اصغر محدث، نماینده اداره کل پشتیبانی شهرداری مشهد برگزار شد.

سیده فاطمه جوادی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9936620394389
Qt: 1.8961684703827