سه شنبه, ۰۷ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۰
چچ
2KjZh9ix2Ycg2KjYsdiv2KfYsdmKINin2LIg2K/Zgdiq2LEg2KrZiNiz2LnZhyDZgdi22KfZiiDYs9io2LIg2YXYtNin2LHZg9iq2Yog2K/YsSDZhdmG2LfZgtmHIDEw

در حاشیه سه شنبه های پاسخگویی مطرح شد؛

بهره برداری از دفتر توسعه فضای سبز مشارکتی در منطقه 10

شهردار منطقه 10 از بهره برداری دفتر توسعه فضای سبز مشارکتی در این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید اکبریان در حاشیه سه شنبه های پاسخگویی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار کرد: خوشبختانه از طریق درگاه 137 فرصتی برای شهروندان فراهم شده تا به صورت مستقیم با مدیران شهری ارتباط گرفته و مشکلات و درخواست‌های خود را بدون هیچ محدودیتی مطرح کنند.

وی ادامه داد: امروز با 40 نفر از شهروندان صحبت کرده و برای بررسی درخواست‌ها و مشکلات آنان دستورات لازم را اتخاذ کردم، همچنین کلیه پیام هایی که در یکسال گذشته پاسخگویی لازم را نداشتند بررسی شده و تا انتهای سال به همه پیام ها پاسخگویی لازم خواهد شد و با همه شهروندان تماس گرفته می شود.

شهردار منطقه 10 با بیان اینکه سیاست این منطقه طبق دستور شهردار محترم مشهد، خانواده محوری است، گفت: 120 پارک و بوستان در منطقه 10 وجود دارد که محیط این مکان ها برای حضور خانواده ها آماده خواهد شد، پروژه ها و برنامه‌های منطقه نیز در راستای ارتقا کیفیت زندگی شهروندان اجرا خواهد شد.

اکبریان تصریح کرد: به منظور افزایش مشارکت شهروندان تا چند روز آینده دفتر توسعه فضای سبز مشارکتی به بهره برداری می رسد تا نظرات شهروندان برای فضای سبز معابر اصلی و فرعی اخذ شده و شهروندان بتوانند برای باغچه ها و فضای سبز داخل منازل نیز شهروندان از ظرفیت های مدیریت شهری استفاده کنند.

وی افزود: مراکز اجتماعی محور مانند مراکز خرید، فرهنگی و.. از ابتدای سال 1401 بهسازی خواهد شد تا بتوانیم خدمت رسانی شایسته ای به شهروندان داشته باشیم

شهردار منطقه 10 بیان کرد: با توجه به اینکه این منطقه از مبادی ورودی زائران امام رضا(ع) است، پروژه هایی در این راستا تعریف شده و اجرا خواهد شد.

سیده فاطمه جوادی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2861053148905
Qt: 0.93516778945923