سه شنبه, ۰۷ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۵۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • مالی، پشتیبانی
چچ
2KrYtdmI2YrYqCDYt9ix2K0g2KrYrNmF2YrYuSDYrtiv2YXYp9iqINiv2YbYr9in2YbZvtiy2LTZg9mKINiv2LEg2YXYsdin2YPYsiDYt9ix2YEg2YLYsdin2LHYr9in2K8=

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد خبر داد؛

تصویب طرح تجمیع خدمات دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد از تصویب طرح تجمیع خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز طرف قرارداد این مدیریت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، داود همتیان با اعلام این خبر، افزود: با توجه به استقبال گسترده کارکنان و خانواده‌های آنان از طرح تجمیعی دندانپزشکی در درمانگاه‌های شهرداری مشهد، براساس مصوبه هیات امنای مراکز پزشکی در راستای تکریم و جلب رضایت همکاران، این طرح می‌تواند در تمامی کلینیک‌های طرف قرارداد مورد استفاده قرار گیرد و متقاضیان با دریافت معرفی نامه از خدمات واحدهای طرف قرارداد برای افراد تحت پوشش بهره‌مند شوند.

وی اجرای این طرح را گامی مؤثر در جهت افزایش کیفیت و ارتقا خدمات‌دهی به همکاران عنوان و ادامه داد: از ابتدای سال جاری، 15هزار و 283 خدمت شامل خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی، معاینه و لابراتوار به شهروندان در درمانگاه‌های شهرداری مشهد ارائه شده است.

حذف کسر 20 درصد فرانشیز خدمات دندانپزشکی

مدیر مراکز پزشکی شهرداری مشهد همچنین با بیان اینکه اولین قدم برای سلامت دندان‌ها، پیشگیری از بروز بیماری و درمان آن در مراحل اولیه است، اظهار کرد: در این راستا براساس مصوبه دیگر هیات امنای مراکز پزشکی به منظور تکریم ارباب رجوعان و کاهش پرداختی مردم برای هزینه‌های داندنپزشکی، 20 درصد فرانشیز از خدمات دندانپزشکی حذف شود.

همتیان تصریح کرد: خدمات درمان اندو، ارتودنسی، اطفال، جرم‌گیری دندان، روکش‌های دندانی، اقدامات دندانپزشکی زیبایی و ... از جمله مواردی است که در بخش دندانپزشکی درمانگاه‌های شهرداری به شهروندان ارائه می‌شود.

سیده فاطمه جوادی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.683882077535
Qt: 1.4242928028107