پنجشنبه, ۰۹ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۰۷
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINin2YHYstin2YrYtCDYp9io2LEg2Ygg2KLYutin2LIg2KjYp9ix2LQg2b7Ysdin2YPZhtiv2Ycg2KjYp9ix2KfZhiDYr9ixINin2LPYqtin2YY=

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی افزایش ابر و آغاز بارش پراکنده باران در استان

اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد افزایش ابر و برای نواحی کوهستانی و جنوبی آغاز بارش پراکنده باران را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی،طبق بررسی آخرین اطلاعات هواشناسی، امروز افزایش ابرناکی و در نواحی جنوب شرق استان افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود. از بعدازظهر فردا با نفوذ سامانه‌ای ناپایدار بر روی استان علاوه بر افزایش ابرناکی بتدریج بارش‌ها همراه با وزش باد شدید از نواحی جنوبی استان شروع شده که با گسترش سیستم طی روز جمعه بر وسعت و میزان بارش ها خصوصا در نیمه جنوبی استان افزوده خواهد شد. همچنین روز جمعه کاهش دما و در نواحی سردسیر و ارتفاعات استان بارش باران و برف همراه با تشکیل مه و کاهش دید دور از انتظار نیست.

طی 24 ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای 9- درجه سانتیگراد سرد‎ترین و کلات نادر با بیشینه دمای 16 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد مقدس به ترتیب 3- و 15 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز پنج شنبه شهرستان مشهد، قسمتی ابری تا نیمه ابری در بعدازظهر وزش باد پیش بینی می شود، دمای هوای مشهد در گرمترین زمان 14درجه سانتیگراد که در سردترین زمان به صفر درجه کاهش خواهد یافت.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8208853403727
Qt: 1.6703870296478