جمعه, ۱۰ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۱۸
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • خدمات شهری
  • حوزه شهردار
  • انتخاب سردبیر
چچ
2KjYp9iy2K/ZitivINiz2LHYstiv2Ycg2KzZiNin2Kgg2K/Yp9ivIC8g2KzZhdi52Ycg2KjYp9iy2KfYsSDYtNmH2YrYryDYtNmI2LTYqtix2Yog2KfZitmGINmH2YHYqtmHINmF2KrZgdin2YjYquKAjNiq2LEg2KjYsdqv2LLYp9ixINi02K8=

تنها پس از یک هفته از بازدید شهردار مشهد؛

بازدید سرزده جواب داد / جمعه بازار شهید شوشتری این هفته متفاوت‌تر برگزار شد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از انجام اقدامات موثر در جمعه بازار شهید شوشتری خبرداد و گفت: طبق تفاهم‌نامه با جهاد دانشگاهی تا 45 روز دیگر پیوست فرهنگی بازار آماده می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مسعود رضوی با اشاره به درخواست‌های مردمی که ضمن بازدید سرزده شهردار از این بازار مطرح شده بود، افزود: مشکلات نبود سرویس بهداشتی و کمبود پارکینگ از مسائل مطرح شده در این بازدید بود که با تامین وانتقال 34 چشمه سرویس بهداشتی و خرید منبع ۱۰ هزار لیتری، اصلاح و افزایش خروجی پارکینگ به چهار عدد، و پلمپ 3 انبارضایعات در پشت بازار که محل دپوی ضایعات بود، تا حد زیادی رفع شد.

وی ادامه داد: خرید و نصب 30 صندلی به منظور افزایش فضای استراحت برای شهروندان، درج فراخوان بهره‌برداری از محوطه بازاردر طول هفته، در فضای مجازی و و روزنامه‌های همشهری و شهرآرا نیز به منظور افزایش استفاده از فضای بازار اجرایی شده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد افزود: برگزاری دو جلسه با مدیرعامل سازمان زمین و مسکن و برگزاریجلسه با شهردار منطقه 4 به منظور انجام اطلاع‌رسانی و تبلیغات، درخواست اجرای پیاده‌رو و طراحی آن و هماهنگی استفاده از بازار برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی یا بنگاه‌های اقتصادی توسط منطقه، از دیگر هماهنگی‌های صورت گرفته در این راستا بوده است.

وی بیان کرد: همچنین جلسه ای با سازمان فاوا به منظور ایجاد امکان اختصاص فضای تصادفی به متقاضیان با ایجاد مکانیزم پیش ثبت نام برگزار شد که این موضوع نیازمند 13 میلیارد ریال اعتبار است.

گفتنی است؛ جمعه هفته گذشته سوم دی‌ماه، شهردار مشهد بدون تشریفات و به‌صورت سرزده از جمعه بازار شهید شوشتری بازدید کردو ضمن گفت‌وگوی چهره به چهره و مستقیم با کارکنان، غرفه‌داران و شهروندانی که در این محل حضور داشتند، در جریان دغدغه، مشکلات و خواسته‌های آنان قرار گرفت و دستورات لازم را در خصوص بهبود وضعیت این بازار صادر کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.8231253623962
Qt: 3.0424742698669