یکشنبه, ۱۲ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۴۲
چچ
2KjYsdix2LPZiiDYsdmI2YbYryDYp9is2LHYp9mKINiq2KjYr9mK2YQg2YjYtti52YrYqiDYp9mK2KvYp9ix2q/Ysdin2YY=

در سی و نهمین جلسه معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلان شهرها مطرح شد؛

بررسی روند اجرای تبدیل وضعیت ایثارگران

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از بررسی روند اجرایی تبدیل وضعیت ایثارگران در سی و نهمین جلسه معاونان برنامه ریزی کلانشهرهای کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد " آیدا مهربان" گفت: در سی و نهمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع شهرداران کلان شهرها، نحوه تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران، روند بررسی و تصویب آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداری های کشور در کمیسیون اجتماعی دولت و فرصت ها و تهدیدات لایحه بودجه سال 1401 در ارتباط با شهرداری ها و مدیریت شهری، توسط معاونان برنامه ریزی شهرداری های کلان شهرها بررسی شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به ابهامات و محدودیت هایی که شهرداری ها در روند تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در شرکت های پیمانکاری (موضوع بند «د» تبصره «20» قانون بودجه سال 1400 کل کشور) داشتند این موضوع با حضور نماینده سازمان شهرداری ها مورد تبادل نظر و همفکری قرار گرفت.

مهربان با اشاره به برگزاری این جلسه به صورت مجازی و به میزبانی شهرداری مشهد اظهار کرد: درحال حاضر، روند بررسی و تصویب آیین نامه استخدامی کارکنان شهرداری ها موسسات، شرکت ها و سازمان های وابسته در کمیسیون اجتماعی هیات دولت در حال انجام می باشد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین، پیشنهادات ارایه شده به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص بندها و تبصره های بودجه 1401 در ارتباط با کمک به بهبود مسایل و برنامه های مدیریت شهری و شهرداری ها در جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است در این جلسه که سی و نهمین جلسه معاونان برنامه ریزی و اولین جلسه در دوره ششم شوراهای اسلامی شهرها محسوب می شود؛ لطف الله فروزنده معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شوراهای شهرداری تهران به عنوان رییس کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرهای کشور، معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد به عنوان دبیرخانه کمیسیون برنامه ریزی شهرداری های کلانشهرهای کشور و خانم مینا شیعه علی به عنوان دبیر این کمیسیون برای مدت یکسال انتخاب شدند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2589100201925
Qt: 0.96576619148254