دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۰۲
چچ
2KfZhNmF2KfZhiDZh9in2Yog2KfZhdiz2KfZhCDZhdiq2YbYp9iz2Kgg2KjYpyDYp9i52YrYp9ivINi02LnYqNin2YbZitmH2Iwg2YbZiNix2YjYsiDZiCDZhdin2Ycg2YXYqNin2LHZgyDYsdmF2LbYp9mGINiu2YjYp9mH2K8g2KjZiNiv

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد؛

المان های امسال متناسب با اعیاد شعبانیه، نوروز و ماه مبارک رمضان خواهد بود

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: امسال المانهای گل و المانهای هنری متناسب با اعیاد شعبانیه، نوروز و ماه مبارک رمضان طراحی و اجرا خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در حاشیه بازدید از نمایشگاه ماکت آثار منتخب، جشنواره بین المللی هنرهای شهری مشهد، افزود: با توجه به احتمال کاهش محدودیت های کرونایی در نوروز امسال بعد از یک محدودیت دوساله به دلیل شرایط کرونایی و درکنار آن همزمان شدن نوروز با اعیاد شعبانیه و بعداز آن ورود به ماه مبارک رمضان برنامه های استقبال از بهار را با توجه به این مناسبت ها طراحی کرده ایم.

وی اضافه کرد: برهمین اساس در طراحی المانهای مرتبط با بهار چه در بخش المانهای هنری و چه در بخش المانهای گل این مناسبت ها به صورت پررنگ دیده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: لذا برنامه های زیباسازی و آذین بندی شهر در ایام اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت مهدی(عج) در نوروز استمرار و در ماه مبارک رمضان با حال و هوای این ماه ادامه خواهد داشت.

یعقوبی با بیان اینکه با توجه به این مناسبت ها سعی شده بین المان های گل و نور و المانهای هنری تعامل و انسجام برقرار باشد، اظهارکرد: این هماهنگی ها باعث خواهد شد تا در نصب المانها شاهد پراکنش مناسب در نقاط مختلف شهر به ویژه هسته مرکزی و حاشیه شهر باشیم و براین اساس مردم در همه جای شهر شاهد برگزاری جشنواره های هنری، المانها گل، نور و المانهای هنری خواهند بود.

وی،تصریح کرد: کار خوبی که امسال در حوزه هنری آغاز شده است و نوروز شاهد آن خواهیم بود ایجاد پاویون هایی در نقاط مختلف شهر و اجرای جشنواره های مختلف در کنار این پاویونها است.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد،ادامه داد: یکی دیگر از برنامه هایی که برای ایام نوروز پیش بینی شده است راه اندازی اتوبوسهای گردشگری با همکاری معاونت عمران،حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد است که زائران و مجاوران را برای بازدید از المانهای گل و المانهای هنری و... در چهارچوب تورهای گردشگری شهری به نقاط مختلف شهر خواهند برد.

مجیدخبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0179112752279
Qt: 2.0067615509033