دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲
چچ
2YjZitqY2q/ZiiDYp9i12YTZiiDYs9ix2K/Yp9ixINi02YfZitivINmC2KfYs9mFINiz2YTZitmF2KfZhtmKINin2K7ZhNin2LUg2KfZiti02KfZhiDYqNmI2K8=

در مراسم رونمایی از دیوار نگاره شهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس مطرح شد؛

ویژگی اصلی سردار شهید قاسم سلیمانی اخلاص ایشان بود

عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد گفت: اخلاص ویژگی اصلی سردار شهید سلیمانی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فاطمه سلیمی در مراسم رونمایی از دیوار نگاره شهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، اظهار کرد: نقاشی و اجرای دیوارنگاره های سردار دلها و یاران ایشان بر دیوارها شهر، یادآور هویت ما است، این اقدامات می تواند، نسل جدیدی پرورش دهد که هر کدام میتوانند یک قاسم سلیمانی باشند.

وی ادامه داد: قاسم سلیمانی یک ویژگی بزرگ داشت و آن اخلاص بود که قاسم سلیمانی را بزرگ و محبوب مردم کرد، هرکسی درهرجایی به مردم خدمت خالصانه داشته باشد خادم امام رضا(ع) است.

عضو هیات رییسه شورای شهر مشهد تصریح کرد: قاسم سلیمانی از عاشورا شروع شد ما ملت امام حسین هستیم، زینب سلیمانی ادامه دهنده راه پدر بزرگوار خویش است.

سلیمی با اشاره به برنامه تدفین شهدای گمنام در روز پنجشنبه، گفت: ما وارث زنان نوغان مشهد هستیم که مهریه خود را بخشیدند تا بتوانند در مراسم بزرگداشت حضرت امام رضا(ع) حضور داشته باشند، زنان مشهدی در کنار مردان روز پنجشنبه در مراسم تدفین شهدای گمنام حضور پیدا می کنند و تجمعی از زنان مشهدی در این مراسم خواهیم داشت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1294379234314
Qt: 2.1746094226837