دوشنبه, ۱۳ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۰۰
چچ
2YTYp9mK2K3ZhyDYp9mB2LLYp9mK2LQg2KrYrtmB2YrZgSDZvtix2K/Yp9iu2Kog2YbZgtiv2Yog2YXZiNiv2YrYp9mG

تشریح شد؛

لایحه افزایش تخفیف پرداخت نقدی مودیان

مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از تصویب لایحه افزایش تخفیف پرداخت نقدی مودیان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی مشهدمقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمود برهانی با بیان این خبر، اظهار کرد: براساس این مصوبه، به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در راستای تشویق مؤدیان، تسریع و تسهیل در دریافت به موقع مطالبات شهرداری، ۲۵ درصد تخفیف از تاریخ ۲۲ دی ماه لغایت ۲۵ بهمن ماه سال ۱۴۰۰ و ۲۲ درصد تخفیف از تاریخ ۲۶ بهمن ماه لغایت ۱۲ اسفند ماه سال ۱۴۰۰، به پرداخت نقدی مؤدیان به شهرداری بابت کلیه بدهی‌های‌ جاری و معوق مجوزها یا گواهی‌های ساختمانی و عوارض احداث و توسعه خطوط قطار شهری اعمال خواهد شد.

وی ادامه داد: باتوجه به لزوم بهره‌مندی اقشار آسیب پذیر از این مصوبه، در حوزه‌های ۴ و ۵ درآمدی، نسبت به اعطای ۴۰ درصد تخفیف در بازه زمانی فوق باید اقدام شود.

برهانی تاکید کرد: تخفیف مذکور متناسب با میزان پرداخت نقدی بدهی و برای فیش‌های صادره در مهلت اعتبار امکان‌پذیر خواهد بود و در صورت پرداخت مبلغ از سوی متقاضی، درخواست ایشان مطابق با ضوابط و مقررات شهرداری مشهد پاسخگویی شده و در صورت بستانکاری، فقط اصل مبلغ مربوطه به وی مسترد خواهد شد.

مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد یاد آور شد: مطالبات سرمایه‌گذاران یا پیمانکاران با مجوزها یا گواهی‌های ساختمانی املاک متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی، مشمول تخفیف پرداخت نقدی موضوع این مصوبه نمی‌شود.

وی تاکید کرد: شـهرداری مشهد ضمن اطلاع‌رسـانی تخفیف مناسـبتی موضوع این ماده، تمهیدات لازم به منظـور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و مصوبات و بخش‌نامه‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا را در اجرای این مصوبه به عمل می‌آورد و همچنین مهلت اعتبار فیش‌های نقدی صادره، ۱۰ روز پس از تاریخ صدور تعیین می‌شود‌.

سیده فاطمه جوادی

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5473726590474
Qt: 1.3689351081848