سه شنبه, ۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۶:۰۶
چچ
2LHZiNmG2YXYp9mK2Yog2KfYsiDZitin2K/Zhdin2YYg2LPYsdiv2KfYsSDYs9mE2YrZhdin2YbZiiDYr9ixINis2YjYp9ixINqv2YTYstin2LEg2YXYt9mH2LEg2LTZh9iv2Kc=

همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی انجام شد؛

رونمایی از یادمان سردار سلیمانی در جوار گلزار مطهر شهدا

همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی از یادمان این شهید والا مقام در گلزار شهدا آرامستان بهشت رضا(ع) رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام مهدوی دامغانی مدیرعامل سازمان فردوس ها در این مراسم ضمن تجلیل از رشادت ها و جانفشانی های شهید سلیمانی در مبارزه با دشمنان اسلام با اشاره به راز ماندگاری این شهید در بین مردم گفت: این شهید بزرگوار نماد کامل یک انسان آزاده بود و به غیر ازخداوند از هیچ قدرتی ترس نداشت .

وی اضافه کرد: سردارشهید سلیمانی در مقابل دشمنان با نهایت اقتدار ایستادگی می نمود اما در مقابل عظمت پروردگار سر تعظیم فرو می آورد و یک عارف به تمام معنا بود و همین امر باعث ماندگاری نام و یاد وی در ذهن و قلب همه مردم است.

مدیرعامل سازمان فردوس ها با تاکید بر ادامه راه شهید سلیمانی افزود: این شهید گرانقدر با ایثار و از خودگذشتگی به ما درس مقاومت و ایستادگی داد و تکلیف امروز ما به عنوان خادمان مردم ادامه راه همه شهیدان مقاومت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

در این مراسم که با همت پایگاه مقاومت بسیج سازمان فردوس ها و با حضور جمعی از خانواده های شهیدان و ایثارگران و جمعی از مدیران استانی برگزار شده بود، از یادمان شهید سلیمانی که در محل حسینیه سردار سلیمانی در جوار گلزار مطهر شهدا بهشت رضا(ع) نصب شده بود،رونمایی شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5267353057861
Qt: 1.3186955451965