چهارشنبه, ۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۹
چچ
2LHZgdi5INmG2YLYtSAxMjkg2YXZiNix2K8g2KfYsiDYsdmI2LTZhtin2YrZiiDYqNmI2LPYqtin2YbigIzZh9in2Yog2LPYt9itINmF2YbYt9mC2Yc=

رفع نقص 129 مورد از روشنایی بوستان‌های سطح منطقه

شهردار منطقه دو مشهد گفت: در راستا کیفیت فضای شهری و بوستان‌های سطح منطقه و همچنین ایمن‌سازی آن، در طی هفته ابتدایی دی ماه سال جاری 129 مورد نقص سیستم روشنایی بوستان‌های سطح منطقه رفع شد. همچنین در راستای ایمن‌سازی فضای بوستان‌ها برای شهروندان در این بازه زمانی 47 مورد ایمن‌سازی بوستان‌های سطح منطقه انجام گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توسعه زندگی شهری و ماشینی، پارک‌ ها و فضای سبز اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مردم برای فرار از شلوغی شهر و پرکردن اوقات فراغت خود به پارک‌ ها پناه می‌ برند. از این رو امروزه اهمیت پارک‌ ها افزایش یافته است.

وی افزود: عوامل بسیاری در ارتقا کیفیت فضاهای شهری موثرند که طراحی روشنایی شهر و فضاهای شهری جهت تامین امنیت، آسایش و زیبایی از این عوامل است. از مسائل اصلی برای برنامه ‌ریزان و طراحان شهری این است که نورپردازی و روشنایی فضاهای شهری سازگار با محیط زیست از چه مشخصه‌ هایی باید برخوردار باشد. یکی از موضوع‌ های مهم در طراحی پارک که باید به آن دقت شود، نورپردازی و روشنایی پارک ‌ها است.

شهردار منطقه دو مشهد عنوان کرد: در همین راستا در طی هفته ابتدایی دی ماه سال جاری 129 مورد نقص سیستم روشنایی بوستان‌های سطح منطقه رفع شد. همچنین در راستای ایمن‌ سازی فضای بوستان‌ ها برای شهروندان در این بازه زمانی 47 مورد ایمن‌سازی بوستان‌های سطح منطقه انجام گرفت.

شایان ذکر است؛ در هفته ابتدایی دی ماه سال جاری 16 مورد از نواقص بدنسازی، وسایل بازی کودکان، سرویس بهداشتی بوستان‌ها رفع نقص شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3755858739217
Qt: 2.5754945278168