چهارشنبه, ۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۱۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • اجتماعی و فرهنگی
چچ
2KrYr9mB2YrZhiDYs9mHINi02YfZitivINqv2YXZhtin2YUg2K/YsSDYudix2LXZhyDZhdmK2K/Yp9mGINi02YfYr9in

در مراسم اجتماع فاطمیون همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) صورت می گیرد؛

تدفین سه شهید گمنام در عرصه میدان شهدا

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از برگزاری مراسم اجتماع فاطمیون در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در حرم مطهر رضوی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین باغگلی با بیان این مطلب، اظهار کرد: همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س)، فردا پنجشنبه 16 دی ماه شاهد برگزاری اجتماع بزرگ فاطمیون همراه با تشیع پیکر پاک شهدا به سمت حرم مطهر خواهیم بود.

وی ادامه داد: مراسم بزرگ اجتماع فاطمیون در حرم مطهر با سخنرانی امام جمعه مشهد برگزار می‌شود و بعد از این مراسم در میدان شهدا شاهد تحقق مطالبه مردمی و علما در خصوص هویت میدان شهدا خواهیم بود و پیکر پاک این سه شهید این میدان را متبرک می‌گنند.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با بیان اینکه این مراسم فردا پنجشنبه 16 دی ماه ساعت 12 ظهر در میدان شهدا با حضور حماسه ای و عاشورایی مردم مشهد برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این مراسم حضور حداکثری مردم شهید پرور شهر مشهد را خواهیم داشت .

باغ گلی تاکید کرد: همچنین بعد از تدفین پیکر پاک شهیدان در کانون میدان شهدا شاهد برگزاری برنامه های ویژه ای خواهیم بود.گفتنی است که نماز ظهر و عصر نیز در طبقه منهای یک میدان شهدا برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.5457441012065
Qt: 2.6799695491791