یکشنبه, ۱۹ دی ۱۴۰۰ ۱۹:۲۰
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KfYsdin2KbZhyDYsdin2Ycg2K3ZhCDZh9in2Yog2YXZhtin2LPYqCDYudmE2YXZiiDYr9ixINiy2YXZitmG2Ycg2K3ZhdmEINmI2YbZgtmE

نایب رئیس کمیسیون عمران،حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) تاکید کرد؛

ارائه راه حل های مناسب علمی در زمینه حمل ونقل

نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) گفت: نیازمند ارائه راه حل های مناسب علمی در زمینه حمل ونقل هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید ابراهیم علیزاده در نشست شهردار مشهد با جمعی از اساتید دانشگاه درحوزه حمل ونقل و ترافیک که با حضور رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای شهر، معاون عمران،حمل ونقل و ترافیک شهردار و رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری مشهد برگزارشد، افزود: به دنبال این هستیم تا در موضوعات مختلف شهری از ظرفیت نخبگانی استفاده کنیم.
وی اضافه کرد: معتقدم این گونه جلسات باید نه به صورت تئوریک بلکه با ارائه راه حل ادامه پیدا کند،در حوزه شهری کارهای پژوهشی ضروری است، اما زمان بسیار کوتاه است و نیاز به راه حل جهت حل مشکلات مردم داریم و از این گونه راه حل ها استقبال خواهیم کرد.
نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) با بیان اینکه هرچند وظیفه توسعه شهرها برعهده دولت ها و اداره شهر برعهده شهرداری ها است, اظهارکرد: متاسفانه هرچه پیش می رویم وظایف دولت بدون درنظرگرفتن ردیف اعتباری به شهرداری ها محول می شود که این موضوع بارسنگینی را بردوش مردم می گذارد.
علیزاده ادامه داد: حمل ونقل کرامت محور پایه و اساس سیاست های شورای اسلامی شهر دراین دوره است و انتظارداریم کارشناسان و اساتید دانشگاهی راه کارهای مناسبی در تسهیل دسترسی به همه مناطق شهر به ویژه مناطق حاشیه شهر را به مدیریت شهری ارائه دهند.
مجیدخبیری

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.4215505917867
Qt: 1.1176671981812