چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۰۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • عمران، حمل و نقل و ترافیک شهری
چچ
2KjZh9iz2KfYstmKINix2YjYtNmG2KfZitmKIDI5INiy2YrYsdqv2LDYsSDYudin2KjYsdm+2YrYp9iv2Ycg2KjYpyDahtix2KfYuuKAjNmH2KfZiiDYttiv2LPYsdmC2Ko=

بهسازی روشنایی 29 زیرگذر عابرپیاده با چراغ‌های ضدسرقت

چهت نورپردازی و تأمین روشنایی زیرگذرها معمولا از چراغ هایی در سقف یا کف آنها استفاده می کنند، یکی از مهمترین مشکلات موجود در نورپردازی زیرگذرهای عابر پیاده سرقت چراغ های مورد استفاده می باشد؛ با توجه به خارج از دید بودن زیرگذرها سارقان به راحتی می‌توانند اقدام به سرقت چراغ‌ها و تجهیزات برقی آنها نمایند که علاوه بر تحمیل خسارت مادی خطر برق‌گرفتگی را هم برای عابران می‌تواند ایجاد کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدمهدی سادات رئیس اداره نظارت بر نگهداری و تعمیرات تاسیسات شهری شهرداری مشهد در این خصوص، گفت: از سال گذشته تجهیز و بهسازی روشنایی زیرگذرهای عابر پیاده با چراغ‌های ضدسرقت شروع شده است که در سال99، 6 زیرگذر به چراغ‌های ضدسرقت تجهیز شد.

وی ادامه داد: زیرگذرهای عابرپیاده آوینی، فجر شرقی و غربی، مسلم، نظام‌دوست و بابانظر 33، تجهیز و بهسازی روشنایی باچراغ‌های ضدسرقت انجام شد.

رئیس اداره نظارت بر نگهداری و تعمیرات تاسیسات شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه در سال جاری نیز تجهیز و بهسازی روشنایی 23 زیرگذرعابرپیاده با چراغ‌های ضدسرقت در دستور کار قرار گرفته است که تعدادی از این زیرگذرها تجهیز، تعدادی در مرحله انتخاب پیمانکار و بخش دیگر در صورت تامین اعتبار انجام خواهد شد.

وی اظهار کرد: زیرگذرهای عابرپیاده چراغچی 5 و فیاض بخش در منطقه دو، زیرگذر پانیذ(جنب بازار حافظ)منطقه 6، زیرگذرهای عابرپیاده اطراف میدان غدیر-ابتدای خیابان کارمندان منطقه هفت و زیرگذرهای عابرپیاده مجتمع آیه‌ها و جهاد کشاورزی در منطقه هشت از جمله این زیرگذرها هستند.

سادات به ایمن‌سازی زیرگذرهای عابر پیاده چهار منطقه شهری دیگر اشاره و تصریح کرد: تجهیز و بهسازی زیرگذرهای عابرپیاده دانشگاه فردوسی، معین درباری، ابتدای برونسی و اواسط برونسی منطقه 9، زیرگذرهای عابرپیاده حد فاصل حجاب - امام حسن، امام هادی(ع)- نان رضوی و یوسفیه در منطقه 10، زیرگذرعابرپیاده استقلال منطقه یازده و زیرگذرهای عابر پیاده بولوار شاهنامه، تقاطع اقدسیه و امیریه و اندیشه و زیرگذر عابرپیاده تقاطع الهیه و رحمانیه در منطقه دوازده نیز بخش دیگر این پروژه است.

وی تاکید کرد: تاکنون هیچ گزارش سرقتی از زیرگذرهای عابر پیاده‌ای که با چراغ‌های ضدسرقت تجهیز شده‌اند، نداشته‌ایم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9544140497843
Qt: 1.9242219924927