پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۵۲
طبقه بندی: اخبار مناطق
چچ
2KzZhdi54oCM2KLZiNix2Yog2YfYtNiqINmH2LLYp9ixINmIIDYyMiDZhdmI2LHYryDYqNmG2LEg2KrYqNmE2YrYutin2KrZiiDZiCDYqtin2KjZhNmI2Yog2LrZitix2YXYrNin2LI=

جمع‌آوری هشت هزار و 622 مورد بنر تبلیغاتی و تابلوی غیرمجاز

شهردار منطقه چهار از جمع‌آوری هشت هزار و 622 مورد بنر تبلیغاتی و تابلوی غیرمجاز، ناهمگون، فرسوده و نازیبا از سطح منطقه در 9 ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید نژادحسین با بیان اینکه اقدامات زیباسازی منظر شهری در راستای توجه به مطالبات مردمی و بر اساس ماده 55 قانون شهرداری‌ها صورت می‌گیرد؛ افزود: کیفیت و زیبایی فضای یک شهر به آراستگی بصری آن بستگی دارد و نصب انواع تابلوهای نازیبا، فرسوده، بدون مجوز و همچنین تراکت، پوستر و اطلاعیه بر روی دیوارها و مبلمان شهری باعث نازیبا شدن چهره شهر می‌شود.

وی قراردادن وسایل در پیاده‌روها و معابر توسط کسبه و شهروندان را یکی دیگر از موارد ایجاد مزاحمت برای تردد عابرین و ایجاد نازیبایی در منظر شهری دانست و اظهار کرد: اخطاریه لازم جهت جمع‌آوری وسایل در پیاده‌روها برای واحدهای صنفی متخلف صادر شده است.

شهردار منطقه چهار ضمن اشاره به جمع‌آوری دست‌فروشان سطح منطقه به تقاضای مردم که خود نیز عاملی برای نازیبایی و نابسامانی چهره شهر محسوب می‌شوند؛ افزود: از ابتدای سال جاری تاپایان آذرماه بساط 731 نفر دست فروش از سطح منطقه جمع‌آوری شده است.

نژادحسین در خصوص خودروهای فرسوده نیز بیان کرد: پس از صدور اخطاریه‌های قانونی 169 مورد خودروی فرسوده از سطح منطقه جمع‌آوری شد.

شایان ذکر است: در راستای زیباسازی منظر و سیمای شهری در این مدت برای بیش از چهار هزار و 232 مورد از مصادیق سد معبر و نازیبایی معابر سطح منطقه چهار اخطاریه صادر شده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8795766830444
Qt: 1.8155565261841