پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۱۹
چچ
2LLZhdin2YYg2YfZhdmH4oCM2obZitiyINix2Kcg2YPZh9mG2Ycg2YXZiuKAjNmD2YbYryDZhdqv2LEg2K7ZiNmGINi02YfZitivINix2Kc=

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی؛

زمان همه‌چیز را کهنه می‌کند مگر خون شهید را

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی گفت: شهید ارزشمندترین دارایی خود یعنی جان شیرین را درراه اقامه حق فدا کرده و خداوند نیز در ازای این ایثار زنگار کهنه شدن را از چهره شهدا زدوده است و زمان همه‌چیز را کهنه می‌کند مگر خون شهید را.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد شوشتری در یادواره شهدای غرب مشهدالرضا علیه‌السلام ضمن بیان پیام محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهدا به تعبیر امام خمینی (ره) نور انقلاب اسلامی هستند. زندگی و سیره آنان چراغ هدایت تمام دل‌بستگان به آرمان‌های اسلام و انقلاب اسلامی است. شهید ارزشمندترین دارایی خود یعنی جان شیرین را درراه اقامه حق فدا کرده است و خداوند نیز در ازای این ایثار زنگار کهنه شدن را از چهره شهدا زدوده است.. همانان زمان همه‌چیز را کهنه می‌کند مگر خون شهید را.

وی افزود: هر آن چیزی که عندالله است باقی می‌ماند و شهید ازآن‌رو که خود را فدای الله کرده است باقی می‌ماند و این ما هستیم که با طی طریق در مسیر شهدا، خود را وقف آن چیزی کنیم که ماندنی است و جان در معرض فدا خود را، به قافله نامیرا شهدا برسانیم.

شوشتری بیان کرد: باید هرروز با خود تکرار کنیم که شهید گمنام نیست و جان شهدا بر سراسر عالم حک‌شده و ستارگان درخشان ایثار صراط مستقیم را به حقیقت جویان نشان می‌دهد چراکه آثار مجاهدت مردان ایمان هنوز دست‌اندرکار انقلاب و آرمان انقلاب است و خون شهید راه را به دیگران نشان می‌دهد.

وی اظهار کرد: این انقلاب به برکت این خون‌ها زنده است و از سخت‌ترین بحران‌ها عبور کرده است. ما اگر خود را وقف حل مشکلات مردم کنیم بن‌بستی برای حل مشکلات وجود نخواهد داشت.

رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی متذکر شد: امروز که دست‌های ظالمان تاریخ راه تشخیص حقیقت و باطل را دشوار کرده است، پاداش زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا در هر کوی و برزن کمتر از شهادت درراه خدا نیست.

وی با نقل‌قول از مقام معظم رهبری گفت: حضرت امام خامنه‌ای فرموده‌اند، گاهی رنج و زحمت نگه‌داشتن خون شهید از خود شهادت کمتر نیست و من در پیشگاه خانواده‌های شهدا ضمن عذرخواهی از عدم حضورم، قدردان مجاهدت تمامی دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم نورانی هستم و از خداوند متعال توفیق روزافزون مدعوین حاضر در یادواره بهشتی شهدای غرب مشهدالرضا علیه‌السلام را طلب می‌کنم.

شوشتری در پایان گفت: از خداوند متعال مسالت دارم امام راحل عظیم‌شان و شهدا را با اولیا الهی محشور گرداند و ما را سربازان واقعی اسلام و مجاهدان راه قرار دهد. به خانواده‌های معزز شهدا عنایت فرماید و شهدا را از برترین و بهترین شیعیان ائمه معصومین قرار دهد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 3.4416465759277
Qt: 4.1533968448639