پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۴۰۰ ۲۲:۴۰
چچ
2KzZiNin2YbYp9mGINmIINiu2KfZhtmI2KfYr9mH4oCM2YfYpyDYp9mF2LHZiNiyINmG2YrYsiDZvtin2Yog2YPYp9ixINin2YbZgtmE2KfYqCDYp9iz2YTYp9mF2Yog2YfYs9iq2YbYrw==

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ؛

جوانان و خانواده‌ها امروز نیز پای کار انقلاب اسلامی هستند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: بیش از ۲۰۰ هزار از بهترین های عالم جان شریف خود را تقدیم جمهوری اسلامی کردند. این مساله صرفا مربوط به جنگ تحمیلی و اول انقلاب نیست و همین الان نیز از جبهه سوریه شهید آورده می شود و این یعنی امروزه نیز جوانان و خانواده ها پای‌کار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سردار علی فدوی در یادواره شهدای غرب مشهدالرضا علیه‌السلام اظهار کرد: خانواده‌های شهدا بزرگوارانه مواظبت کردند تا این دلیر مردان را بپرورانند و چقدر سرفرازند که میزان جان‌فشانانی‌ها برای خدا و اسلام زیاد بوده است.

وی ادامه داد: در روزهایی که خبیثان عالم برای حرم اهل‌بیت مشکلات بوجود آورند یکی از دغدغه‌های سپاه این بود که خیل عظیم پاسداران و بسیجیان گلایه می‌کردند که چرا ما را نمی فرستید. این‌ها جوانانی نبودند که امام (ره)، پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدا را دیده باشند ولی وقتی قرار شد مشابه گذشتگان از انقلاب پاسداری کنند پای‌کار آمدند. این در حالی است که باید هزاران کیلومتر دورتر از خانه خودشان با دشمنان بجنگند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: خداوند با صراحت در قران وعده داده من همواره طرف حق هستم و همیشه حق پیروز است.

وی متذکر شد: آمریکا بعد از انقلاب اسلامی حیات خود را در معرض خطر قرار دید و از روز اول به جنگ و مقابله برخاست. هرکسی که توانی داشت نیز در این جبهه پشت سر امریکا ایستاد. در پایان جنگ تحمیلی 87 کشور اعلام کردند که نوک حمله به ایران صدام و پشت آن ما بودیم. این قدرت از انقلاب اسلامی به وجود آمده است اما تنها به خاطر قدرت نظامی ما نبود، زیرا وعده خدا حق است، لذا باید تکالیفی که خداوند برای تحقق وعده‌اش برای ما مشخص کرده است را انجام دهیم.

فدوی اظهار کرد: بیش از ۲۰۰ هزار نفر از بهترین های عالم جان شریف خود را تقدیم جمهوری اسلامی کردند. این مساله صرفا مربوط به جنگ تحمیلی و اول انقلاب نیست و همین الان نیز از جبهه سوریه شهید می‌آورند و این یعنی امروزه نیز جوانان و خانواده ها پای‌کار هستند و اگر راهی بود جوانان دلداده انقلاب به یمن بروند الان خیل عظیم جوانان در یمن بودند.

وی گفت: دو کشور مرتجع عرب به یمن حمله کردند اما نتوانستند در برابر ملت دلداده انقلاب اسلامی یمن کوچکترین پیروزی را بدست اورند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.0053493181864
Qt: 2.0402636528015