یکشنبه, ۲۶ دی ۱۴۰۰ ۱۷:۲۰
چچ
2KfZhdmK2K/ZiNin2LHZhSDYotiq2LTigIzZhti02KfZhtmKINmD2YXigIzZg9in2LHYqtix2YrZhiDYs9in2LLZhdin2YYg2LTZh9ix2K/Yp9ix2Yog2KjYp9i02K8vINmH2YXZhyDZvtiz2Kog2YfYp9mKINi02YfYsdiv2KfYsdmKINit2YTZgtmHINmH2KfZiiDYstmG2KzZitixINmH2LPYqtmG2K8=

شهردار مشهد در جمع آتش‌نشانان و اعضای تیم اعزامی به کنارک؛

امیدوارم آتش‌نشانی کم‌کارترین سازمان شهرداری باشد/ همه پست های شهرداری حلقه های زنجیر هستند

شهردار مشهدالرضا علیه‌السلام با ابراز خرسندی از خدمات شهرداری مشهد در سیل کنارک به عنوان عملی در جهت خدمت به خلق، گفت: تمامی قسمت‌های شهرداری مشهد مثل حلقه‌های یک زنجیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد در نشست صمیمی با آتش‌نشانان و سایر نیروهای اعزامی به کنارک که شامل اعضایی از سازمان های آتش نشانی، مپ و معاونت عمران،حمل و نقل و ترافیک و با حضور مهدی یعقوبی معاون خدمات شهرداری مشهد برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات تیم اعزامی، اظهار کرد: زحماتی که شما همکاران متحمل شدید با هیچ تقدیری قابل‌جبران نیست.

وی افزود: تیم شهرداری مشهد یکی است و هرکس در پست خودش خدمت می‌کند، بعضی از پست‌ها بیشتر دیده می‌شود و برخی کمتر اما وجود همه پست‌ها الزامی است.

شهردار مشهد ادامه داد: امروز باید خداوند متعال را شاکر باشیم که توانستیم برای کمک به کنارک برویم، این یعنی خداوند ما را خیلی دوست دارد؛ زیرا عبادتی بالاتر از خدمت به خلق نیست.

وی گفت: ما همه حلقه‌های یک زنجیر هستیم و هرچه مستحکم‌تر باشیم قوی‌تر می‌شویم اما اگر یکی از حلقه‌ها ضعیف باشد، زنجیر از همان جا پاره می‌شود؛ فرقی نمی‌کند که این حلقه سمتش شهردار، معاون، آتش‌نشان و... باشد.

ارجائی ضمن ابراز نگرانی برای سلامت آتش‌نشانان و سایر نیروهای اعزامی در این مامورت خطیر، اظهار کرد: من بسیار خوشحالم از اینکه شما در این شرایط خدمت کردید و سربلند و سالم بازگشتید، اینکه چه کسانی تشکر کردند مهم نیست؛ مهم این است که نزد خداوند سربلند باشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که سازمان آتش‌نشانی، کم‌کارترین سازمان شهرداری باشد.

در ادامه این جلسه برخی از اعضای تیم اعزامی درخصوص این ماموریت گزارش دادند.

توانمندی بی بدیل شهرداری مشهد در عملیات سیل کنارک

علی کاظمی فرمانده تیم عملیات، گفت: در کمتر از یک سال گذشته دو عملیات مهم بر عهده شهرداری مشهد بوده که هر دو را با موفقیت سپری کردیم که دلیل آن نیز به‌خاطر کار جهادی همکاران بود.

وی ادامه داد: در بدو ورود شرایط شهر بحرانی بود به همین دلیل به‌محض ورود چند نقطه را شناسایی و فعالیت را آغاز کردیم.

کاظمی افزود: کانال‌کشی کمربند و خیابان‌های اصلی و میدان‌ها از نمونه فعالیت‌های اولیه بود و دلیل موفقیت نیز یک دل و یک‌صدایی تمامی اعضای تیم بود.

جواد صادقی نماینده شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: فعالیت‌های شهرداری مشهد در کشور نظیر نداشت زیرا شهر های دیگر نیز نیروهای خود را اعزام کردند اما هیچ کدام به توانمندی شهرداری‌مشهد نبودند، ما بسیار سریع تر از بقیه شهرها به کنارک رسیدیم و بدون استراحت فعالیت را شروع کردیم تا بحران 350 میلیمتری بارندگی را حل کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.8473760286967
Qt: 3.2551348209381