پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2YjZitqY2Ycg2KjYsdmG2KfZhdmHINmH2KfZiiDar9ix2KfZhdmK2K/Yp9i02Kog2YXZgtin2YUg2LLZhg==

به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزار می شود؛

برگزاری ویژه برنامه های گرامیداشت مقام زن

سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به مناسبت گرامیداشت مقام زن، برنامه های ویژه ای را در سطح مناطق 13 گانه اجرا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین باغگلی با بیان این مطلب، اظهار کرد: تقدیر از بانوان نمونه و موفق در عرصه های مختلف مناطق 13 گانه شهرداری، جشن روز زن در مناطق 13 گانه، اجرای برنامه بانوی آب و آیینه در فرهنگسراهای شهر و برگزاری برنامه دست بوسی فرشته ها در فرهنگسرای سردار سلیمانی از برنامه های ویژه این مناسبت خواهد بود.

وی ادامه داد: برگزاری شب شعر با موضوع ولادت حضرت زهرا (س) در منطقه طرق، برنامه های خیرخواهانه اجتماعی ویژه بانوان، اجرای پویش جمع آوری کمک مردمی برای آزادسازی مادران زندانی در منطقه 11، تهیه بسته های فرهنگی و معیشتی با همکاری خیرین و اهدا به مادران اقشار آسیب پذیر و جمع آوری اقلام برای نیازمندان ویژه زنان سرپرست و سالمند از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی بشمار می آید.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به اجرای برنامه های اطلاع رسانی و فضاآرایی در سطح شهر، عنوان کرد: اکران پیام فرهنگی در تلویزیون شهری از زبان شهردار و شورای شهر در راستای تکریم مقام زن، نمایش پیام های موضوعی در تلویزیون های شهری و مترو، آذین بندی ریسه و بیرق های فرهنگی و نورافشانی از جمله برنامه های ویژه فضاآرایی در سطح شهر خواهد بود.

باغگلی با اشاره به برگزاری همایش بزرگداشت قیام 17 دی ماه و رونمایی از کتاب عقیله انقلاب، عنوان کرد: همچنین برگزاری مسابقات ورزشی و سرگرمی ویژه بانوان در سطح مناطق 13 گانه از دیگر برنامه ها محسوب می شود.

وی اضافه کرد: اکران 41 تصویر گرافیکی مادر شهید با همسر و فرزند شهید خود نیز در حال حاضر در سطح شهر صورت گرفته است.

غزاله شهیدی

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.7363181114197
Qt: 3.1477904319763