پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹
چچ
NDAg2K/Ys9iq2q/Yp9mHINin2KrZiNio2YjYsyDYrNiv2YrYryDYqNmHINmG2KfZiNqv2KfZhiDYp9iq2YjYqNmI2LPigIzYsdin2YbZiiDZvtmK2YjYs9iq

40 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوس‌رانی پیوست

خطوط حاشیه شهر و خطوط پرمسافر میزبان این اتوبوس‌هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد به نقل از روزنامه شهرآرا؛ چند روز پیش بود که سیدعبدا... ارجائی، شهردار مشهد، در بازدید از توقفگاه سازمان اتوبوس رانی شهرداری، درباره اتوبوس های تازه نفس مدیریت شهری اعلام کرد که این اتوبوس ها باید هرچه سریع تر وارد شبکه حمل ونقل عمومی شهر شود و نباید معطل مراسم رسمی رونمایی بمانیم. حالا هم مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی مشهد از پیوستن 40 دستگاه اتوبوس جدید به معابر شهر، بدون برگزاری مراسم رونمایی خبر داده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی مشهد گفت: از همان زمانی که شهردار دستور استفاده از اتوبوس های جدید را داد، این اتوبوس ها با نصب روزانه پنج دستگاه تجهیز پرداخت کرایه به خطوط تزریق شده است.

علی اصغر نیشابوری با بیان اینکه 40دستگاه اتوبوس جدید را تحویل گرفته ایم، ادامه داد: این اتوبوس ها بیشتر به خطوط حاشیه شهر و خطوطی که تقاضای سفر زیاد داشته اند و دچار کمبود ناوگان هستند، اضافه شده اند.

وی ادامه داد: آخرین بخش از این اتوبوس ها را اواخر اسفند تحویل می گیریم تا شمار اتوبوس های جدید به 83دستگاه برسد و همان زمان نیز مراسم رونمایی برگزار می کنیم.

وی درباره ایستگاه های اتوبوسی که قرار است تا پایان امسال در شهر اضافه یا حذف شوند، اظهار کرد: برای بازنگری خطوط اتوبوس رانی، مطالعه ای در دست انجام است و نتایج این مطالعات مشخص می کند که در این زمینه باید چه اقدامی انجام بدهیم.

نیشابوری افزود: نتایج این مطالعات به ما می گوید که با توجه به مبدأ و مقصد سفری که وجود دارد، باید چه خطوطی تقویت یا چه خطوطی ایجاد شود و چه تغییراتی باید در برخی خطوط صورت بگیرد تا بتوانیم استفاده ای بهینه از منابع و امکانات داشته باشیم و به نوعی بهره وری خدمات حمل ونقل عمومی را در شهر افزایش دهیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1130493481954
Qt: 0.75561380386353