پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۴۳
چچ
2KfYsiDYqtis2LHYqNmK2KfYqiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdi02YfYryDYr9ixINit2YjYstmHINiz2LHZhdin2YrZh+KAjNqv2LDYp9ix2Yog2KfYs9iq2YHYp9iv2Ycg2YXZiuKAjNmD2YbZitmF

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین اعلام کرد؛

از تجربیات شهرداری مشهد در حوزه سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: هدف از سفر به مشهد استفاده از تجربیات شهرداری مشهد در حوزه سرمایه گذاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرج‌الله فصیح رامندی در نشست مشترک اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت اقتصادی شهرداری مشهد با شورای اسلامی شهر قزوین، با اشاره به لزوم استفاده شهرداری‌های کلانشهرها از تجربیات یکدیگر، اظهار کرد: با حضور در مشهد از پروژه‌های سرمایه گذاری این شهر بازدید داشتیم تا بتوانیم در قزوین نیز از این تجربیات استفاده کنیم.

وی ادامه داد: شهرداری مشهد درحوزه سرمایه‌گذاری اقدامات بسیار خوبی انجام داده است که می‌تواند الگوی شهرهای دیگر باشد.

علیرضا ترابی، معاون سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری قزوین نیز در این نشست، با بیان اینکه نزدیکی شهر قزوین به پایتخت ظرفیت بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری در این شهر ایجاد کرده است، گفت: قزوین تقاطع 9 استان با یکدیگر است و با توجه به قدمت تاریخی ظرفیت‌های گردشگری بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

وی تصریح کرد: سرمایه‌های مشهد در حوزه‌های مسکونی بسیار چشم‌گیر است که دلیل آن تقاضای بالا به دلیل فعالیت مراکز اقامتی است.

ولی چگینی رئیس کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین در این نشست اظهار کرد: هدف از سفر به مشهد بازدید از فرصت‌های سرمایه گذاری است که به دلیل وجود مضجع نورانی امام هشتم دراین شهر ایجاد شده است.

مهدی مهدی‌خانی رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و امور زیربنایی شورای اسلامی شهر قزوین در این نشست، گفت: بازدید از پروژه‌های سرمایه‌گذاری مشهد بسیار جذاب بود، کارخانه نوآوری این شهر یکی از پروژه‌هایی است که تنوع فعالیت‌ها در آن مثال زدنی است.

وی به لزوم انتقال تجربیات مشهد به قزوین اشاره و تصریح کرد: از حضور سرمایه گذاران شهرداری مشهد درقزوین استقبال می کنیم و شرایط را برای حضور آنان فراهم خواهیم کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.760125319163
Qt: 1.6790828704834