یکشنبه, ۰۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۵۱
چچ
2b7ZiNi02LQg2YXZhtin2LPYqCDYp9i32YTYp9i54oCM2LHYs9in2YbZiiDZhdix2KfZg9iyINin2LPZg9in2YYg2LLYp9im2LHZitmGINiq2YjYs9i3INmF2KzZhdmI2LnZhyDbsduz27c=

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد

پوشش مناسب اطلاع‌رسانی مراکز اسکان زائرین توسط مجموعه ۱۳۷

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طی سال‌های گذشته تنها اسکان زائرین در مجموعه‌های شهرداری توسط ۱۳۷ پوشش داده می‌شد اما امسال اطلاع‌رسانی کلیه مراکز اسکان توسط همکاران ما صورت می‌گیرد که باعث تلاش بیشتر همکاران ما در این مجموعه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، فاطمه سلیمی در بازدید ازاداره ارتباطات مردمی 137 اظهار کرد: در این بازدید به دو مقوله اسکان زائرین و وضعیت همکاران شاغل در ۱۳۷ و چشم شهر پرداختیم.
وی افزود: طی سال‌های گذشته تنها اسکان زائرین در مجموعه‌های شهرداری توسط ۱۳۷ پوشش داده می‌شد اما امسال اطلاع‌رسانی کلیه مراکز اسکان توسط همکاران ما صورت می‌گیرد که که باعث تلاش بیشتر همکاران ما در این مجموعه شده است.
عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد ضمن اشاره به پوشش مناسب اطلاع‌رسانی توسط مجموعه ۱۳۷ بیان کرد: در راستای اطلاع‌رسانی بهتر به زائران در تلاش هستیم تا نماینده‌ای از طرف هر ارگان از جمله آموزش پرورش، اوقاف، امور مساجد و تربیت بدنی در ۱۳۷ حضور داشته باشند تا در صورت بروز مشکل جواب‌گوی زائران باشند.
سلیمی خاطرنشان کرد: ما همه خادم زائران امام رضا علیه السلام هستیم و به این خدمت‌گذاری افتخار می‌کنیم و منتظر اقدام بقیه دستگاه‌ها نخواهیم ماند اما بایستی برای خدمات‌رسانی بهتر همه دستگاه‌ها کنار مجموعه شهرداری باشند تا خدمات بهتری به زائران ارائه شود.
وی ضمن اشاره به سامانه رصد مراکز اسکان آموزش‌وپرورش اضافه کرد: باید تدبیری اتخاذ شود تا در سال‌های آینده امکان رصد آنلاین تمامی مراکز اسکان فراهم شود.
عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: موضوع دیگری که در این بازدید رقم خورد، با عنایت به مسائلی که توسط همکاران مطرح شد، بر تجمیع نیروهای قرارداد چشم شهر با نیروهای مرکز ۱۳۷ تاکید شد.


حوریه جمالی‌پور

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.9926420847575
Qt: 2.0156452655792