شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۸:۵۹
چچ
2KfYudmE2KfZhSDYotmF2KfYr9qv2Yog2K/Ys9iq2q/Yp9mHINmC2LbYpyDYqNix2KfZiiDZg9mF2YMg2KjZhyDYtNmI2LHYp9mH2Kc=

اعلام آمادگی دستگاه قضا برای کمک به شوراها

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: کارشناسان ما در دستگاه قضا آمادگی دارند تا در همایش‌ها، جلسات و... حضور پیدا کرده و در مورد مصوبات تذکر دهند تا در آینده دچار مشکل نشوید و خدمات خوبی را به مردم ارائه کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "غلام‌علی صادقی" در جلسه دهم اردیبهشت که به مناسبت روز شوراها برگزار شد؛ ضمن تبریک این روز، اظهار کرد: همان‌طور که در قانون ذکر شده شورا خلاف مراجع تصمیم‌گیری‌های دیگر کشور مثل مجلس شورای اسلامی که مصالح کلی را در نظر می‌گیرند؛ شما بر اساس محل زندگی و مصالح مردم تصمیم گرفته و اجرا می‌کنید.

وی ادامه داد: بر اساس سوابق قضایی استان، شما کمترین آسیب‌های مالی و غیر مالی را داشته‌اید که این به معنای رعایت قوانین و مقررات در مصوبات و اجرا است.

رییس دادگستری خراسان رضوی افزود: هیات تطبیق شورای نگهبان، ناظر مصوبات شما است تا در صورت مغایرت یک مصوبه با قانون، آن مصوبه به شما بازگشته و اصلاح شود.

صادقی بیان کرد: اختیار گسترده‌ای که شما در شورا دارید را مراجع دیگر ندارند، لذا لازم است از مشاورین حقوقی کمک بگیرید، کارشناسان ما نیز در دستگاه قضایی امادگی دارند تا در همایش‌ها، جلسات و... حضور پیدا کرده و در مورد مصوبات تذکر دهند تا در آینده دچار مشکل نشوید و خدمات خوبی را به مردم ارائه کنید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6563712755839
Qt: 1.5165176391602