یکشنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۴۹
چچ
2YHYttin2KLYsdin2YrZiiDZhdi02YfYr9in2YTYsdi22Kco2LkpINmH2YXigIzYstmF2KfZhiDYqNinINmB2LHYp9ix2LPZitiv2YYg2LnZitiv2YHYt9ix

فضاآرایی مشهدالرضا(ع) هم‌زمان با فرارسیدن عیدفطر

قائم‌مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد از آمادگی کامل مدیریت شهری برای خدمت‌رسانی به زائران و مجاوران حریم نورانی امام رئوف هم‌زمان با عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "علی نجفی" در تشریح برنامه‌های مدیریت شهری در عید سعید فطر، گفت: نصب سه هزار و ۵۰۰ پرده بیرقی سردری، ۳۱ قاب عکس، ۳۵ هزار آویز ستونی، دو هزار متر ریسه رنگی و هزار پرده بیرقی بی.آر.تی، بخشی از برنامه فضاسازی شهر در این ایام است.

وی ضمن اشاره به اکران طرح‌های مناسبتی در بیش از سه هزار و ۴۵۰ مترمربع از استرابوردها و ۸۷ بیلبورد شهری، افزود: اکران تیزر عید سعید فطر در یازده نمایشگر شهری، اکران 6 المان گل و نور در مناطق پیرامونی حرم مطهر و آذین‌بندی و چراغانی شهر با استفاده از ۲۳۱ هزار متر طول ریسه نوری، بخش دیگری از برنامه شهرداری مشهد برای زیباسازی فضای شهر در این عید بزرگ است.

قائم‌مقام ستاد مناسبت‌های شهرداری مشهد ادامه داد: نصب چهار گل نوشته در میدان شریعتی، میدان بسیج، میدان بیت‌المقدس، میدان فلسطین و پنج استیکر بر روی المان‌های گل در خیابان محتشمی، میدان شهدا و حاشیه میدان بسیج، از دیگر تدارکات مدیریت شهری برای این ایام است.

نجفی اظهار کرد: شست‌وشوی محل‌های ویژه مراسم نماز عید فطر و معابر اصلی در خیابان‌های منتهی به حرم‌مطهر، صدور مجوز استقرار صندوق‌های جمع‌آوری فطریه در محدوده حرم‌مطهر، آماده‌سازی سه محور جاده نیشابور، جاده قدیم و جدید قوچان برای استقبال از زائر، سرویس‌دهی صد دستگاه اتوبوس در خطوط منتهی به حرم مطهر و افزایش زمان یک‌ساعته سرویس‌دهی قطارشهری در صبح روز عید فطر نیز در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3442878723145
Qt: 2.562442779541