جمعه, ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵
چچ
2LPZitin2LPYqiDYr9mI2LHZhyDYtNi02YUg2YXYr9mK2LHZitiqINi02YfYsdmK2Iwg2KjZh9ix2YfigIzZhdmG2K/ZiiDZh9mF2Ycg2KfYsiDYp9mF2YPYp9mG2KfYqiDZiCDYsdmI2YrYr9in2K/Zh9in2Yog2YHYsdmH2Ybar9mKINin2LPYqg==

شهردار مشهد در نخستین رویداد بین‌المللی "ماه امت"

سیاست دوره ششم مدیریت شهری، بهره‌مندی همه از امکانات و رویدادهای فرهنگی است

شهردار مشهد گفت: سیاست مدیریت شهری در دوره ششم، بهره‌مندی تمام نقاط شهر از امکانات، توسعه و رویدادهای فرهنگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،"سید عبدالله ارجائی" در نهمین شب از نخستین رویداد بین‌المللی "ماه امت" که با حضور رئیس کمیسیون ویژه حاشیه شهر شورای اسلامی شهر و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و بین‌الملل شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: پشتوانه فکری برگزاری چنین مراسمی نقطه تلاقی سه راهبرد اساسی مدیریت شهری در دوره ششم است.

وی اضافه کرد: راهبرد اول نگاه متوازن به نقاط مختلف شهر شامل برخوردار و کم‌برخوردار است تا تمام شهر از امکانات، توسعه و رویدادهای فرهنگی بهره‌مند شوند.

شهردار مشهد با بیان اینکه دومین راهبرد ما نگاه جهان‌شهری است، اظهار کرد: در شهری زندگی می‌کنیم که فلسفه ذاتی آن وجود مضجع نورانی امام هشتم شیعیان جهان است، شخصیت امام رضا(ع) یک شخصیت بین‌المللی است و در یک شهر، یک استان و یک کشور نمی‌گنجد لذا با وجود شخصیت بین‌المللی امام رضا(ع) مشهد یک شهر بین‌المللی است.

ارجائی تصریح کرد: بر این اساس ما در مشهد به یک سری رویدادهای فرهنگی بین‌المللی برای برقراری ارتباط با سایر نقاط جهان به ویژه کشورهای همسایه نیازمند هستیم.

وی ادامه داد: سومین راهبرد به عنوان یکی دیگر از پشتوانه‌های فکری برگزاری رویداد ماه امت، ایجاد فضای سالم و فرح‌بخش برای مردم بود، این سه راهبرد در کنار هم برگزاری رویداد ماه امت در گل مشهد یعنی "گلشهر" را در پی داشت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 0.91068538029989
Qt: 0.45364379882812