یکشنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۸
چچ
2YTYstmI2YUg2KfYs9iq2YHYp9iv2Ycg2KfYsiDYrtiv2YXYp9iqINmF2YfZhtiv2LPZiiDYp9ix2LLYtCDYqNmHINmG2YHYuSDYstin2KbYsSDZiCDZhdis2KfZiNix

لزوم استفاده از خدمات مهندسی ارزش به نفع زائر و مجاور

مدیر گروه راهبری سبد پروژه‌های شهری از بازدید دبیرخانه امور مهندسی ارزش شهرداری مشهد از سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،" سید جواد طباطبایی قمشه" در ابتدای جلسه ضمن ترسیم افق پنج ساله مهندسی ارزش شهرداری مشهد اظهار کرد: این بازدید با هدف تعریف مطالعات جدید مهندسی ارزش در حوزه سازمان پایانه‌ها صورت گرفت.

در ادامه"سید مهدی کمالی" مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته مهندسی ارزش در ماه‌های اخیر، نسبت به آینده این تکنیک در شهرداری مشهد ابراز امیدواری کرد و با تاکید بر لزوم استفاده از خدمات مهندسی ارزش به نفع زائر و مجاور گفت: استفاده بهینه از فضا و افزایش خدمات در محدوده پایانه امام رضا علیه‌السلام و در نهایت در خورشان زائر و مجاور شدن وضعیت فعلی پایانه، مطلوب ما است که امیدواریم با بهره‌گیری از مطالعات و تکنیک مهندسی ارزش به این امر نایل شویم.

وی افزود: وجود فضای همگن و یکدست برای تحول به نفع زائر و مجاور یکی دیگر از اهداف مدیریت فعلی شهری در سازمان پایانه‌ها است که جامعه نخبگانی و جایگاه مشورتی مهندسی ارزش در این مقوله حتما می‌تواند موثر باشد.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد هسته مرکزی وسط پایانه امام رضا(ع) را در افق کلان، محل و موضعی برای آرامش و تزریق انرژی و رفع سردرگمی‌های مسافران برشمرد و بر لزوم مباحث انگیزشی در تیم‌های مطالعات ارزش نیز تاکید کرد.

کمالی تصریح کرد: ضمن تاکید بر اهمیت تدقیق مطالعات پایانه‌های متمرکز غرب و شرق، گفت : پایانه غرب به نسبت پایانه‌های جنوب و شرق، به علت منطقه جغرافیایی آن حساسیت و اهمیت بیشتری دارد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5705712636312
Qt: 1.41721534729