دوشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۳۷
چچ
2YPYp9ix2Kog2LPYqNiyINi52LbZiCDYtNmI2LHYp9mKINi02YfYsSDYqNmHINi52YXZhNmD2LHYryDZhdi52KfZiNmG2Kog2K7Yr9mF2KfYqiDYtNmH2LHZig==

کارت سبز عضو شورای شهر به عملکرد معاونت خدمات شهری

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: خدمات‌رسانی به‌موقع و مناسب معاونت خدمات شهری و سازمان آتش‌نشانی شهرداری مشهد در بارندگی‌های اخیر، به‌ویژه در روستاهای متصل به حاشیه شهر، شایسته تقدیر بوده و از ایجاد مشکلات اساسی جلوگیری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "موسی‌الرضا حاجی‌بگلو" در سی‌وهشتمین جلسه علنی شورای شهر، ضمن اشاره به بارش‌های اخیر رحمت الهی در مشهد مقدس، اظهار کرد: میانگین بارندگی‌های روزهای گذشته، 12 برابر بارندگی‌های قبل از آن بوده و همین موضوع کار را برای شهرداری بسیار سخت و دشوار می‌کرد.

وی در ادامه با تشکر ویژه از مدیریت شهری مشهد مقدس، به‌ویژه معاونت خدمات و محیط‌زیست شهری و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد برای تلاش‌های صورت گرفته در ایام بارندگی، گفت: خدمات‌رسانی به‌موقع و مناسبی را شاهد بودیم که شایسته تقدیر است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: به‌عنوان رئیس شورای شهرستان مشهد نیز از خدمات ویژه معاونت خدمات و محیط‌زیست شهرداری بابت خدمت‌رسانی به روستاهای متصل به مشهد سپاسگزاری می‌‎کنم.

حاجی‎‌بگلو افزود: سه روستای متصل به حاشیه شهر، با توجه به حجم بارندگی‌ها، شرایط بحرانی داشتند و اگر تدبیر و مدیریت معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد نبود، مشکلات اساسی برای ساکنان آن‌ها ایجاد می‌شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7116978963216
Qt: 1.5378060340881