جمعه, ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۱۶
چچ
2K/YsSDYqNmK2YYg2YbZitix2YjZh9in2Yog2b7Yp9mD2KjYp9mGINi42LHZgdmK2KrigIzZh9in2Yog2KjZiiDYqNiv2YrZhNmKINiv2KfYsdmK2YU=

شهردار مشهد در همایش پیاده‌روی خانوادگی پاکبانان نمونه

در بین نیروهای پاکبان ظرفیت‌های بی بدیلی داریم

شهردار مشهد گفت: شهرداری بیش از ۳۰ هزار نیروی انسانی دارد و فلسفه ذاتی آن نظافت و پاکیزگی شهر است، خوشبختانه در بین نیروهای پاکبان ظرفیت‌های بی‌بدیلی داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "سید عبدالله ارجائی" در همایش پیاده‌روی خانوادگی پاکبانان نمونه مشهدالرضا علیه‌السلام که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مسائل اصلی در سازمان‌ها فلسفه ذاتی آنان است، معمولا سازمان‌ها طی زمان از اهداف اصلی خود منحرف می‌شوند یا فعالیت‌هایی انجام می‌دهند که برای آن سازمان تعریف نشده است.

وی با طرح این سوال که مردم مشهد در درجه اول از شهرداری چه می‌خواهند، افزود: شهرداری بیش از ۳۰ هزار نیروی انسانی دارد و فلسفه ذاتی آن نظافت و پاکیزگی شهر است، برخی خرده می‌گیرند که شهردار به آتش‌نشانان، اتوبوسرانان، پاکبانان و غیره علاقه دارد که دلیل آن توجه به فلسفه ذاتی شهرداری است.
شهردار مشهد بیان کرد: در گذشته قبل از آنکه شهرداری به بلدیه معروف شود نام آن اداره تنظیف و روشنایی بود این نکته را برای آن عرض کردم که بدانید کجای جغرافیای این ابر سازمان ایستاده‌اید و نگاه ما به شما چیست.
ارجائی تصریح کرد: عملکرد شما پاکبانان مساوی با موفقیت شهرداری است و مبنای ما این است که شهر را با یکدیگر مدیریت کنیم کما اینکه تغییر رنگ لباس پاکبان‌ها نیز به درخواست یک پیام در فضای مجازی توسط یکی از پاکبان‌ها صورت گرفت.
وی اضافه کرد: معتقد هستیم در بین پاکیانان ظرفیت‌های بی‌بدیلی وجود دارد و به تک تک آنان افتخار می‌کنیم و خود را جزئی از شما و شما را جزئی از خانواده خود می‌دانیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1877059936523
Qt: 2.3041422367096