•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 151
   کد: 192689
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
   بر اساس اعلام سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد؛

   مالکان تاکسی های فرسوده نسبت به پیگیری نوسازی تاکسی خود اقدام کنند

   بدینوسیله به اطلاع مالکین محترم تاکسی فرسوده می رساند؛ با توجه به اینکه در ایام پایانی سال، احتمال محدودیت در تخصیص خدمات توسط شرکت خودرو ساز یا سایر ارگان های ذیربط وجود دارد، مقتضی است در اسرع وقت نسبت به پیگیری و تکمیل فرایند نوسازی تاکسی مربوطه اقدام نمایند.
   مالکان تاکسی های فرسوده نسبت به پیگیری نوسازی تاکسی خود اقدام کنند

   بر اساس اعلام سازمان مدیریت و نظارت برتاکسیرانی شهرداری مشهد؛ مالکان تاکسی های فرسوده در اسرع وقت نسبت به پیگیری فرایند نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بدینوسیله به اطلاع مالکین محترم تاکسی فرسوده می رساند؛ با توجه به اینکه در ایام پایانی سال، احتمال محدودیت در تخصیص خدمات توسط شرکت خودرو ساز یا سایر ارگان های ذیربط وجود دارد، مقتضی است در اسرع وقت نسبت به پیگیری و تکمیل فرایند نوسازی تاکسی مربوطه اقدام نمایند.
   بدیهی است در غیر اینصورت مسئولیت هر گونه تاخیر و تغییر در ارائه خدمات مذکور و اعمال مقررات توسط ارگان های نظارتی در سنوات آتی متوجه مالک محترم تاکسی خواهد بود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .