•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 380
   کد: 193980
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبرداد؛

   فراهم شدن بستر استفاده از خدمات غیرحضوری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

   همچنین شهروندان از طریق نرم‌افزارهای موبایلی شهری و سامانه میز خدمت می‌توانند از سامانه‌های شهرداری خدمات مورد نظر را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و زمینه انتقال وجه و پرداخت آن نیز در بستر "اپ جامع شهروندی" فراهم شده‌ است.
   فراهم شدن بستر استفاده از خدمات غیرحضوری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از فراهم شدن بستر استفاده از خدمات غیرحضوری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ با عنوان این خبر گفت:هم اکنون در مناطق ۸ ‌و ۱۲ شهرداری مشهد تمامی خدمات به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود و در سایر مناطق نیز به دنبال تحقق این مهم و ایجاد این بستر هستیم.
   وی ادامه داد: همچنین شهروندان از طریق نرم‌افزارهای موبایلی شهری و سامانه میز خدمت می‌توانند از سامانه‌های شهرداری خدمات مورد نظر را به صورت غیرحضوری دریافت کنند و زمینه انتقال وجه و پرداخت آن نیز در بستر "اپ جامع شهروندی" فراهم شده‌ است.
   آل شیخ اضافه کرد: در ناوگان حمل و نقل عمومی نیز امکان پرداخت الکترونیکی و انجام شارژ فراهم شده و شهروندان به راحتی می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اظهار کرد: همچنین با توجه به فرارسیدن هفته درختکاری برای جلوگیری از مراجعه حضوری شهروندان برای دریافت نهال، ثبت نام توزیع نهال رایگان به شهروندان در هفته درختکاری از طریق اپلیکیشن "شهر من" انجام می‌شود. 
   وی گفت: کاربران برای ثبت درخواست نهال در اپلیکشین شهر من باید وارد سرویس مربوطه شده و با پرکردن مشخصات درخواستی اقدام به ثبت نام کنند، در این سرویس امکان مشاهده زمان و مکان های توزیع نهال برای شهروندان فراهم‌ شده‌ است. 

   تعداد بازدید: 380
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .