•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 197
   کد: 194978
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد؛

   مردم درخانه بمانند تا تلاش ها برای کنترل ویروس کرونا بی ثمر نشود / روزانه 250 اکیپ از آتش نشانان داوطلب نقاط مختلف شهر را ضد عفونی می کنند

   در کنار انجام عملیات ضد عفونی، نیروهای آتش نشانی عملیات های مرتبط با حریق و امداد ونجات را نیز برعهده دارند به عنوان مثال روز گذشته 100 مورد عملیات رفع آبگرفتگی و48 مورد عملیات حریق و حادثه از سوی آتش نشانی در شهر انجام شده است.
   مردم درخانه بمانند تا تلاش ها برای کنترل ویروس کرونا بی ثمر نشود / روزانه 250 اکیپ از آتش نشانان داوطلب نقاط مختلف شهر را ضد عفونی می کنند

   مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به اینکه روزانه 250 اکیپ از آتش نشانان داوطلب نقاط مختلف شهر را ضد عفونی می کنند، گفت: از مردم درخواست می کنیم در خانه بمانند تا تلاش افرادی که درحال مقابله با ویروس کرونا هستند، بی ثمر نشود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی با حضور در برنامه تلویزیونی "بهارفیروزه ای" با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان آتش نشانی در خصوص مقابله با ویروس کرونا افزود: از سوی ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا شهرداری مشهد و به دستور شهردار ضد عفونی کردن بخشی از معابر و اماکن عمومی به سازمان آتش نشانی واگذار شد.
   وی اضافه کرد: بر این اساس سازمان آتش نشانی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات در اختیار و استفاده از توان آتش نشانان داوطلب عملیات ضد عفونی کردن نقاط مختلف شهر را از چند هفته پیش آغاز کرد.
   عزیزی ادامه داد: درحال حاضر روزانه 200-250اکیپ متشکل از آتش نشانان داوطلب با تجهیزات لازم اقدام به ضد عفونی کردن اماکن و معابر عمومی به ویژه در مناطق کم برخوردار می کنند.
   مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: خوشبختانه با اعتمادی که مردم به بدنه سازمان دارند به هشدارها وتوصیه های همکاران ما برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا توجه می کنند.
   وی اضافه کرد: در کنار انجام عملیات ضد عفونی، نیروهای آتش نشانی عملیات های مرتبط با حریق و امداد ونجات را نیز برعهده دارند به عنوان مثال روز گذشته 100 مورد عملیات رفع آبگرفتگی و48 مورد عملیات حریق و حادثه از سوی آتش نشانی در شهر انجام شده است.
   عزیزی افزود: تمام تلاشمان را تا آخرین روز که خطر ابتلا به ویروس کرونا وجود داشته باشد انجام می دهیم، اما اگر مردم درخانه نمانند تمامی تلاش های ما و افرادی که درحال تلاش هستند تاثیر کافی نخواهد داشت لذا از مردم درخواست می کنیم درخانه بمانند تا تلاش های افرادی که درحال مقابله با ویروس کرونا هستند بی ثمر نشود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .