•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 429
   کد: 195059
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
   مدیر ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   توزیع ماده ضدعفونی کننده رایگان به همراه هر ثبت در خواست ماسک در اپلیکیشن «شهر من»

   هر بسته ماسک حاوی 5 عدد است که به مبلغ 12 هزار تومان به درب منازل شهروندان ارسال می شود، البته در تلاش هستیم این مبلغ را طی روزهای آتی به 10 هزار تومان کاهش دهیم.
   توزیع ماده ضدعفونی کننده رایگان به همراه هر ثبت در خواست ماسک در اپلیکیشن «شهر من»

   مدیر ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد گفت: محلول ضدعفونی کننده سطوح فاقد بو با فرمولاسیون خاص به صورت بسته های 1 و نیم لیتری از روز یکشنبه در کنار ماسک به صورت رایگان درب منازل شهروندان توزیع شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد عین القضات با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته با مجموعه «زیست بوم نوآوری خیام» براساس مجوز دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مقرر شده است که محلول ضدعفونی کننده سطوح با فرمولاسیون خاص به صورت بسته های 1.5 لیتری از روز یکشنبه در کنار ماسک به صورت رایگان درب منازل شهروندان توزیع شود. خوشبختانه در حال حاضر خیری هزینه توزیع مواد ضدعفونی کننده را تقبل کرده و فعلا این محلول به صورت رایگان در کنار هر درخواست ماسک به شهروندان عرضه می شود.
   وی تصریح کرد: طبق تاکیدات شهردار، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و شورای اسلامی شهر خدمت ارسال رایگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده را درب منازل شهروندان در اپلیکیشن «شهر من» گنجانیدم. بر همین اساس در حال حاضر ماسک قابل شست و شو را به قیمت 2400 تومان (صرفا به قیمت تولید) با پیک رایگان درب منازل شهروندان ارسال می شود که این نوع ماسک در داروخانه های سطح شهر به قیمت 5 هزار تومان توزیع می شود.
   عین القضات با اشاره به اینکه تاکنون 3 هزار بسته ماسک 5 عددی براساس تقاهای ثبت شده در اپلیکیشن «شهر من» در سطح شهر توزیع شده است، افزود: یکسری از واحدهای تولیدی با اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، نسبت به تولید ماسک اقدام کرده اند که با همکاری و تعامل معین اقتصادی منطقه 3 خراسان (شرکت تعاونی دهیاری های شرق بخش مرکزی شهرستان مشهد) به عنوان تولید کننده ماسک و کارکنان اغلب متشکل از زنان سرپرست خانوار هستند و در کارگاه های کاملا استریل مشغول تولید ماسک می باشند.
   مدیر ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: هر یک از شهروندان که تقاضای ماسک دارند باید دو روز قبل از ارسال نسبت به ثبت تقاضای خود در اپلیکیشن «شهر من» اقدام کنند تا همکاران بتوانند با برنامه ریزی لازم، ماسک ها را به موقع در اختیار شهروندان قرار دهند.
   عین القضات یادآور شد: هر بسته ماسک حاوی 5 عدد است که به مبلغ 12 هزار تومان به درب منازل شهروندان ارسال می شود، البته در تلاش هستیم این مبلغ را طی روزهای آتی به 10 هزار تومان کاهش دهیم.
   مدیر ساماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد افزود: در حال حاضر روزانه 5 هزار ماسک در سطح شهر مشهد توزیع می شود که پیش بینی می شود این رقم طی هفته آتی به 15 الی 20 هزار ماسک در روز افزایش یابد. 

   تعداد بازدید: 429
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .