•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 230
   کد: 195225
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
   در پی بارش های رگباری و وزش باد شدید رقم خورد؛

   تماس ۱۸۲ شهروند با ۱۳۷ جهت اعلام موارد مرتبط با بارش باران و وزش باد شدید

   از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز جاری، ۱۸۲ شهروند در تماس با ۱۳۷، به طرح مسائل و مشکلات خود در رابطه با بارش باران و وزش باد پرداختند که از این تعداد، ۱۰۱ مورد به آبگرفتگی، آب افتادگی یا ایجاد روان آب در معابر، ۶۲ مورد به سقوط درخت، ۱۱ مورد به موارد خطری و فورس و ۸ مورد نیز به نشست چاه اختصاص داشت.
   تماس ۱۸۲ شهروند با ۱۳۷ جهت اعلام موارد مرتبط با بارش باران و وزش باد شدید

   در پی وزش باد شدید و بارش باران رگباری، از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز جاری، ۱۸۲ شهروند با مرکز ۱۳۷ تماس گرفته و موضوعات مرتبط از جمله آبگرفتگی، آب افتادگی، سقوط درخت و ... را به این مرکز اعلام نمودند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد، سرپرست اداره ارتباطات مردمی با اعلام این خبر افزود: با صدور اخطاریه قرمز از سوی هواشناسی مبنی بر بارش باران رگباری توام با وزش باد شدید، مرکز ۲۴ ساعته ۱۳۷ جهت دریافت درخواست های مردمی در این زمینه به حالت آماده باش درآمد.
   وی افزود: از ساعت ۱۶ تا ۱۹ روز جاری، ۱۸۲ شهروند در تماس با ۱۳۷، به طرح مسائل و مشکلات خود در رابطه با بارش باران و وزش باد پرداختند که از این تعداد، ۱۰۱ مورد به آبگرفتگی، آب افتادگی یا ایجاد روان آب در معابر، ۶۲ مورد به سقوط درخت، ۱۱ مورد به موارد خطری و فورس و ۸ مورد نیز به نشست چاه اختصاص داشت.
   رمضانی خاطرنشان کرد: در سه ساعت گذشته، مناطق ۶، ۴ و ۳، بحرانی ترین مناطق از حیث تعداد تماس های شهروندان در موضوع بارندگی و معابر حر، طبرسی شمالی و توس نیز، معابر دارای بیشترین درخواست های ثبت شده در این حوزه بوده اند.
    

   تعداد بازدید: 230
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .