•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 579
   کد: 195301
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
   به منظور حفظ سلامت عمومی شهروندان و جلوگیری از شیوع انتقال کرونا انجام شد؛

   تشدید ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌های سطح شهر در روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹

   همچنین در بوستان هایی مانند وکیل آباد و چهل بازه در حاشیه رودخانه با نوارهای خطر از امکان حضور و تردد شهروندان جلوگیری خواهد شد.
   تشدید ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌های سطح شهر در روزهای ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹

   سرپرست اداره کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: تمامی بوستان‌های سطح شهر مشهد در روز های ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه سال جاری تعطیل می‌باشند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ علی اکبر انتظام خاطرنشان کرد: برابر برنامه ریزی های انجام شده و به منظور حفظ سلامت عمومی شهروندان و جلوگیری از شیوع انتقال کرونا، تمامی بوستان های محلی، ناحیه‌ای، منطقه‌ای و شهری در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری مصادف با ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ تعطیل می‌باشند.
   ️وی ادامه داد: علاوه بر بوستان های بزرگ شهری شامل، حجاب، پردیس، بهار، بهشت، بسیج، ارم، وحدت ، نصرت، رجا، طرق، غدیر، کوهسنگی، لویزان، خورشید، وکیل آباد ، شاهد ، نیایش، صادقیه، نیلوفرآبی، ملت ،چهل بازه و عرصه‌های کمربندسبز، سایر بوستان های محلی، ناحیه ای و منطقه ای نیز تعطیل می‌باشند.
   ️انتظام با اشاره به اینکه تمام بوستان ها به وسیله نوارهای خطر و بنر اطلاع رسانی شده است، افزود: همچنین در بوستان هایی مانند وکیل آباد و چهل بازه در حاشیه رودخانه با نوارهای خطر از امکان حضور و تردد شهروندان جلوگیری خواهد شد.
   وی یادآور شد: بیش از ۸۰۰ نفر نگهبان، پارکبان، نیروهای حفاظت فیزیکی و انتظامی در بوستان های سطح شهر حضور خواهند داشت و مانع از حضور شهروندان در بوستان ها می شوند.
   سرپرست اداره‌کل بهبود محیط زیست شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: از شهروندان عزیز خواهشمندیم تا همانند ایام نوروز، خصوصا ۱۳ فروردین ماه همکاری لازم را نیز در این خصوص داشته باشند و از حضور در بوستان ها خودداری کنند تا با در خانه ماندن بتوانیم به مدد الهی هرچه زودتر کرونا را شکست دهیم. 

   تعداد بازدید: 579
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .