•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 192
   کد: 195446
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
   در پی بارش های بهاری رقم خورد؛

   تماس ۹۰ شهروند با ۱۳۷ جهت اعلام موارد مرتبط با بارش باران

   در این مدت، مناطق ۶، ۳ و یک، بحرانی ترین مناطق از حیث تعداد تماس های شهروندان در موضوع بارندگی و معابر رسالت، حر و پورسینا نیز، معابر دارای بیشترین درخواست های ثبت شده در این حوزه بوده اند.
   تماس ۹۰ شهروند با ۱۳۷ جهت اعلام موارد مرتبط با بارش باران

   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد (137) گفت: در پی بارش باران بهاری امسال، از دو شب گذشته تا کنون، ۹۰ شهروند با مرکز ۱۳۷ تماس گرفته و موضوعات مرتبط از جمله آبگرفتگی، آب افتادگی، سقوط درخت و ... را به این مرکز گزارش نموده اند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد، با اعلام این خبر افزود: با صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر بارش باران رگباری، مرکز ۲۴ ساعته ۱۳۷ جهت دریافت درخواست های مردمی در این زمینه به حالت آماده باش درآمد.
   وی افزود: همزمان با آغاز بارش باران تاکنون، ۹۰ شهروند در تماس با ۱۳۷، به طرح مسائل و مشکلات خود در خصوص بارش باران پرداختند که از این تعداد، ۴۶ مورد به آبگرفتگی، آب افتادگی یا ایجاد روان آب در معابر، ۱۴ مورد به سقوط درخت، ۱۹ مورد به موارد خطری و ۱۱ مورد نیز به نشست چاه اختصاص داشت.
   رمضانی خاطرنشان کرد: در این مدت، مناطق ۶، ۳ و یک، بحرانی ترین مناطق از حیث تعداد تماس های شهروندان در موضوع بارندگی و معابر رسالت، حر و پورسینا نیز، معابر دارای بیشترین درخواست های ثبت شده در این حوزه بوده اند.
    

   تعداد بازدید: 192
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .