•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 635
   کد: 195478
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
   معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد؛

   بخشی از تقاطع چهار سطحی آزادگان بهمن ماه آماده بهره برداری خواهد شد

   رقم ریالی این پروژه دویست میلیارد تومان در چهار سطح است که شامل سطح اول زیرگذر از بولوار میثاق به سمت بولوار وکیل آباد، به صورت همسطح، سطح دوم چپگرد که بار ترافیکی را از بولوار امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه منتقل می‌کند، سطح سوم پلی است از بولوار امام علی(ع) به آزادراه چناران و سطح چهارم نیز راست گرد چناران به بلوار میثاق است. لازم به ذکر است که بخشی از این پروژه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.
   بخشی از تقاطع چهار سطحی آزادگان بهمن ماه آماده بهره برداری خواهد شد

   معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بخشی از پروژه چهار سطحی آزادگان و تقاطع نمایشگاه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در بازدید شهردار مشهد از میدان نمایشگاه اظهار کرد: در ابتدا قرار بود پروژه چهار سطحی آزادگان در مدت 24 ماه به بهره‌برداری برسد اما در یک ماه گذشته به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا و تامین مصالح، این پروژه در زمان‌بندی خود با مشکل مواجه شده است.
   وی افزود: امروز جلسه‌ای با حضور شهردار مشهد و پیمانکار این پروژه برگزار شد تا مدت زمان از دست رفته جبران شود.
   معاون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد در خصوص جزئیات پروژه بیان کرد: رقم ریالی این پروژه دویست میلیارد تومان در چهار سطح است که شامل سطح اول زیرگذر از بولوار میثاق به سمت بولوار وکیل آباد، به صورت همسطح، سطح دوم چپگرد که بار ترافیکی را از بولوار امام علی(ع) به بولوار نمایشگاه منتقل می‌کند، سطح سوم پلی است از بولوار امام علی(ع) به آزادراه چناران و سطح چهارم نیز راست گرد چناران به بلوار میثاق است. لازم به ذکر است که بخشی از این پروژه در 22 بهمن سال 99 به بهره‌برداری خواهد رسید.
   حوریه جمالی پور
    

   تعداد بازدید: 635
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .