•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 444
   کد: 197309
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
   گروه شهر خلاق برگزار می‌کند؛

   برگزاری جشنواره نظام پیشنهادها با موضوع حقوق گروه‌های خاص

   رئیس گروه شهر خلاق شهرداری مشهد از برگزاری جشنواره نظام پیشنهادها با موضوع حقوق گروه‌های خاص از جمله کودکان، زنان، جانبازان و توان‌یابان شهر مشهد خبر داد.
   برگزاری جشنواره نظام پیشنهادها با موضوع حقوق گروه‌های خاص

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد صفریان، با اشاره به برگزاری سومین جشنواره نظام پیشنهادها در سال جدید اظهار کرد: این جشنواره با محوریت حقوق گروه‌های خاص با همکاری ستاد صیانت از حقوق شهروندی و اداره شهر همگان شهرداری مشهد برگزار‌ می‌شود.

   وی با اشاره به سه محوری بودن جشنواره افزود: سه محور این جشنواره شامل «راهکارهای اجرایی تحقق حق بر اجتماع»، «راهکارهای اجرایی تحقق حق بر امکانات و خدمات» و «راهکارهای اجرایی تحقق حق بر فضای شهری و کالبد» است که مبتنی بر محتوا و منویات منشور حقوق شهرنشینی، مصوب شورای اسلامی شهر مشهد تعیین شده است.

   رئیس گروه شهر خلاق شهرداری مشهد با تأکید بر اینکه همه همکاران در شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد امکان مشارکت در این جشنواره را دارند، بیان کرد: زمان برگزاری از 25 اردیبهشت‌ماه جاری تا 10 خردادماه بوده و جوایز آن 75 میلیون ریال تعیین شده است. در حال حاضر نظام پیشنهادهای شهرداری مشهد مستقر در گروه شهر خلاق در دفتر آمار، پژوهش و مطالعات راهبردی است و جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توان به نشانی اینترنتی Suggest.mashhad.irمراجعه کرد. 

   تعداد بازدید: 444
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .