•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 244
   کد: 198249
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی؛

   تفاهم نامه ساماندهی کارگران ساختمانی به امضا 13 دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری می رسد

   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی با تقدیر از اقدام شهرداری مشهد در ساماندهی کارگران ساختمانی گفت: با دستور استاندار، 13 دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری، برای ساماندهی کارگران ساختمانی تفاهم نامه همکاری را امضا می کنند.
   معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد یزدان پناه در نشست مشترک با معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به اقدام خوب شهرداری مشهد در جهت ساماندهی کارگران ساختمانی، امیدواریم با امضا این تفاهم نامه شرایط مناسبی برای کارگران سطح شهر به وجود آید و شاهد رفاه حال این عزیزان و کاهش معضلات اجتماعی در سطح شهر باشیم.
   وی افزود: با اقدامات ویژه ای که معاونت خدمات شهری در طرح ساماندهی کارگران ساختمانی اجرا کرده، امید است که هر روز شاهد کم شدن تعداد کارگران در محل های غیر رسمی باشیم.
   در ادامه مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی کامل از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری مشهد در راستای ساماندهی کارگران ساختمانی بیان کرد: از ابتدای شروع این طرح تاکنون بیش از دو هزار و ۷۰۰ کارگر توسط شهروندان و حدود دو هزار و ۲۰۰ کارگر در پروژه های شهرداری شامل پروژه ساماندهی کشف رود و فضای سبز ارتفاعات جنوبی به کارگیری شدند.
   وی اضافه کرد: این طرح یکی از طرح های کلانی است که برای موفقیت کامل نیاز به همراهی سایر دستگاه های اجرایی دارد.
   گفتنی است، در این جلسه مقرر شد تا پیش نویس تفاهم نامه همکاری میان ۱۳ دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری که توسط معاونت خدمات شهری تهیه شده است، توسط سایر دستگاه ها مورد بررسی قرار گرفته و پس از اعمال نظرات و پیشنهادات آنها، زمینه امضای این تفاهم نامه در اوایل هفته آینده فراهم شود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 244
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .